Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ଯୋଗୁଁ ଅଟକିଥିଲା ମଦ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ, ପୋଲିସକୁ ଉତ୍ତର ଦେଇପାରିନଥିଲା ଡ୍ରାଇଭର

19/04/2020 at 2:34 PM

ଭଞ୍ଜନଗର ୧୯।୦୪: ବେଲଗୁଣ୍ଠା ବ୍ଲକ ଧୁମୁଛାଇ ପଞ୍ଚାୟତ କେବିରି ବରପୁର ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଏକ ବିଦେଶୀ ମଦ ଭର୍ତ୍ତି ଟ୍ରକ୍‌ ଅଟକି ରହିଥିଲା । ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ମିଞ୍ଜ ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଟ୍ରକ୍‌ ଡ୍ରାଇଭର କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇପାରିନଥିବାରୁ ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକଟ ହୋଇଥିଲା । ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଥାନାକୁ ଏନେଇ ଜଣାଇବା ପରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୁଦୀପ୍ତ ସାହୁ ପହଞ୍ଚି ବିଦେଶୀ ମଦ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌ ଥାନାକୁ ଆଣିଛନ୍ତି । ଟ୍ରକ୍‌ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରା ଉଚୁରା କରାଯାଉଛି ।

ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଟ୍ରକ୍‌ରେ ବରପୁର ଗାଁ ଭିତରେ ରହିଥିଲା । ନାମିଦାମୀ କମ୍ପାନୀର ୫୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବିଦେଶୀ ମଦ ରହିଛି । ଏନେଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି । ଟ୍ରକ୍‌ ଡ୍ରାଇଭର ଓ ହେଲପର କେବିରି ବରପୁର ଗ୍ରାମର ଅଟନ୍ତି । ଟ୍ରକ୍‌ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ କାରଣରୁ ନିଜ ଗ୍ରାମରେ ଟ୍ରକ୍‌ଟିକୁ ରଖିଥାଇ ପାରନ୍ତି ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ଟ୍ରକ୍‌ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ ରହିଥିବାବେଳେ ବିଦେଶୀ ମଦ ଭର୍ତ୍ତି ଟ୍ରକ୍‌ଟି ଏତେ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେଉଁଠି ଥିଲା ତାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଖୋଳତାଡ଼ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ଭଞ୍ଜନଗର ପୁଲିସ । ମଦ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ ରହିଥିବାରୁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ କିଛି ମୁନାଫାଖୋର ବ୍ୟବସାୟୀ ଚଢ଼ା ଦରରେ ମଦ ବ୍ରିକି କରି ମୁନାଫା ଉଠାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି । ମଦ ଭର୍ତ୍ତି ଟ୍ରକ୍‌ଟି ଗାଁରେ ରଖି ମଦ ବେପାରୀଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରାଯାଉଥିବା ସନ୍ଦେହ ହେଉଛି । ସବୁକିଛି ତଦନ୍ତ ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ଥାନା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts