Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରା ଦୃଶ୍ୟ : କାର୍‌ର ବୋନେଟ୍‌ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ଟ୍ରକ୍, ଦୁର୍ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

8/01/2021 at 10:16 AM

ଜବଲପୁର ୮।୧: ଜବଲପୁର-କଟଙ୍ଗୀ ରୋଡ୍‌ରେ ଘଟିଲା ଏମିତି କିଛି ଯାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କର ବି ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠିବ । ଏମିତି ଭୟାନକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ପଥଚାରୀ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କାର୍ ଭିତରେ ଦେଢ ଘଣ୍ଟା ଘରି ମୃତ୍ୟୁ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରିଚାଲିଥିଲେ ଚାଳକ । ପୋଲିସର ଅକ୍ଲାନ୍ତ ପରିଶ୍ରମ ପରେ କାର୍‌ରୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲେ ସେ । ମଦ୍ୟପ ଡ୍ରାଇଭର ଘଟାଇଥିଲା ଏଭଳି ଦୁର୍ଘଟଣା । ଟ୍ରାକ୍ଟର-ଟ୍ରଲିକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଟ୍ରକ୍‌ଟି ୬୦୦ ମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାର୍‌କୁ ଘୋଷାଡି ନେଇଥିଲା । କାର୍‌ରେ ଫଶିଥିବା ଚାଳକଙ୍କୁ ୪ଟି କ୍ରେନ୍, ୨ଟି ହିଟାଚି, ଗୋଟିଏ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହାୟତାର ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । ଏଭଳି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସିସିଟିଭି ଭିଡିଓ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଟ୍ରକ୍ ଚାଳକ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ କାର୍ ଚାଳକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ରହିଛି । ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଟ୍ରକ୍ ଚାଳକଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଜବଲପୁର-କଟଙ୍ଗୀ ରୋଡ୍‌ ଖୈରୀ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ପଥର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍ ଜବଲପୁର ଯିବାବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଟ୍ରକ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ପ୍ରଥମେ ରାସ୍ତାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରାକ୍ଟରକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଫଳରେ ଟ୍ରାକ୍ଟରଟି ଖାଇରେ ଖସିପଡିଥିଲା । ପୁଣି ସାମ୍ନାରୁ ଆସୁଥିବା କାର୍‌କୁ ୬୦୦ ମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷାଡି ନେଇଯାଇଥିଲା । କାର୍ ଚାଳକ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସହଯୋଗୀ ଶିକ୍ଷକ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ ।

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଟ୍ରକ୍‌ଟି କାର୍ ବୋନେଟ୍ ଉପରେ ଚଢିଯାଇଥିଲା । କାର୍ ଚଳାଉଥିବା ଶିକ୍ଷକ ଜଣଙ୍କ କାର୍‌ରେ ଫସି ଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସହଯୋଗୀ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଦୁଇ ସହଯୋଗୀ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ କାର୍‌ରୁ ତୁରନ୍ତ ବାହାର କରି ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ମାତ୍ର କାର୍ ଚଲାଉଥିବା ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ବାହାର କରିବାରେ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ସମୟ ଲାଗିଥିଲା । କ୍ରେନ୍ ସହାୟତାରେ କାର୍ ଏବଂ ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଅଲଗା କରାଯାଇଥିଲା । ଦୁର୍ଘଟଣାର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଏବେ ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଛି ।

   Related Posts