Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୪ ଆହତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରୁ ୭୪ ଜଣ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ସର୍ଦାର ଫେରାର
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ବାସଭବନ ସମେତ ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କୌଶାମ୍ବି : ବରଯାତ୍ରୀ ଗାଡ଼ି ଉପରେ ଓଲଟି ପଡ଼ିଲା ବାଲି ଭର୍ତ୍ତି ଟ୍ରକ୍ ,୮ମୃତ
  • ||
  • ଆମେରିକାରେ କରୋନା ସ୍ଥିତି ଭୟଙ୍କର : ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ୧୦ହଜାର ଲୋକଙ୍କ ଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୫୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୮୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୯୫୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୬୦୪ ନୂଆ କୋଭିଡ଼ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ମୋବାଇଲ୍‌ ଲୁଟିନେଲେ, ଡ୍ରାଇଭରକୁ ବାନ୍ଧି ଟ୍ରକ୍‌ ଖାଲି କରିଦେଲେ

22/10/2020 at 8:36 PM

କ୍ରିଷ୍ଣାଗିରି ୨୨/୧୦:  ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟରେ ବଢ଼ିଚାଲିଛି ହାଇ ଓ୍ବେ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଦୌରାତ୍ମ୍ୟ। ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ଗାଡ଼ିକୁ ଅଟକାଇ ନିଜର ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ କରୁଛନ୍ତି ହାଇ ଓ୍ବେ ଲୁଟେରା । ତାମିଲନାଡୁର କ୍ରିଷ୍ଣାଗିରି ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌ ଲୁଟିଛନ୍ତି ଲୁଟେରା। ୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ୍‌ କହିଛି।

ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏଭଳି ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଲୁଟେରା ଟ୍ରକ୍‌ର ଡ୍ରାଇଭର ଓ ହେଲ୍‌ପରଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଆଉ ସାଥିରେ ନେଇଯାଇଛନ୍ତି ୧୫ କୋଟିର ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌। ଚେନ୍ନାଇରୁ –ମୁମ୍ବାଇ ଆସୁଥିଲା ମୋବାଇଲ୍‌ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌। ଟ୍ରକ୍‌ରେ ୧୪୪୦ ବାକ୍ସରେ ଥିଲା ୧୪,୪୦୦ ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌। ଏଗୁଡ଼ିକ ଏମଆଇ ଫୋନ୍‌ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଡିଏଚ୍‌ଏଲ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ନେଇଥିଲା ଏହାର ପରିବହନ ଦାୟିତ୍ବ।

ଡିଏସ୍‌ପି ସି ମୁରଲିଙ୍କ ଅନୁସାରେ, ସତିଶ କୁମାର ଯିଏକି ଟ୍ରକ୍‌ ଡ୍ରାଇଭର ଥିଲା। ଏନ ଅରୁଣ ଥିଲା ହେଲ୍‌ପର। ଦୁଇ ଜଣ ଟ୍ରକ୍‌ ନେଇ ପୁନମାଲିରୁ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ୩ରୁ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବେଳେ ରାତ୍ର ଭୋଜନ ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ରାତି ୮ରେ ଭେଲୋରରେ ଗାଡ଼ି ରଖିଥିଲେ। ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ପୁଣି ରାତି ୧୦.୩୦ରେ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ସତିଶ ଓ ଅରୁଣ ।

ବୁଧାବର ରାତି ୨ଟା। ସେତେବେଳକୁ ଟ୍ରକ୍‌ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ମେଲୁମଲାଇରେ। କ୍ରିଷ୍ଣାଗିରି ଓ ଶୋଲାଗିରି ମଝିରେ ଥିବା ପାହାଡ଼ିଆ ଅଞ୍ଚଳ ହେଉଛି ମେଲୁମଲାଇ। ଚେନ୍ନାଇ-ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଉପରେ ପୁଣି ଶୁନଶାନ୍‌ ସ୍ଥାନରେ ତାଙ୍କ ଟ୍ରକ୍‌ର ବାଟ ଓଗାଳିଥିଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ୍‌। ଟ୍ରକ୍‌ ଭିତରେ ଥିଲେ ୬ ବ୍ୟକ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ  ୨ ଜଣ ଓହ୍ଲାଇ ଆସି ସତିଶ ଓ ଅରୁଣଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିବା ସହ ଟ୍ରକ୍‌ ନେଇଯାଇଥିଲେ।

ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଦୁଇଟି ଟ୍ରକ୍‌ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କିଛି ବାଟ ଗଲା ପରେ ମୋବାଇଲ୍‌ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌ରୁ ସମସ୍ତ ଫୋନ୍‌ ସେମାନେ ଆଣିଥିବା ଟ୍ରକ୍‌ରେ ଲୋଡ୍‌ କରିଥିଲେ। ତାପରେ ସତିଶ ଓ ଅରୁଣଙ୍କ ସହ  ଟ୍ରକ୍‌ଟିକୁ ରାସ୍ତାକଡ଼ରେ ଛାଡ଼ି ସେମା​‌ନେ ଆଣିଥିବା ଟ୍ରକ୍‌ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଡିଏସ୍‌ପି ମୁରଲି କହିଛନ୍ତି।

ପରେ ସତିଶ ଓ ଅରୁଣ ବହୁ କଷ୍ଟରେ ରଶି ଛିଣ୍ଡାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ। ନିଜ ମୋବାଇଲ୍‌ରୁ ୧୦୮କୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ। ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡ୍ରାଇଭର ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ରିଷ୍ଣାନଗର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଇଥିଲେ। ପରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସହାୟତାରେ ସତିଶ ହୋସୁର ଥାନା​‌ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି।  

   Related Posts