Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ଅଧିବେଶନ: ଜାନୁଆରୀ ୩୧ରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଅଭିଭାଷଣ, ଫେବୃଆରୀ ୧ରେ ଉପସ୍ଥାପନ ହେବ ବଜେଟ୍
  • ||
  • IPL 2022: ନିଜ ଟିମ୍‌ର ନାମ ଘୋଷଣା କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି, ରଖିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟ୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୩୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୧୧୫ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଗୁରୁତର : ଲୋକେ ପିଆଜ ଚୋରି କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ

3/11/2018 at 1:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩/୧୧ : ପୁଣେ-ମୁମ୍ବାଇ ଲୋନାୱଲା ନିକଟ ଭଳବାନ ବ୍ରିଜ ନିକଟରେ ଏକ ପିଆଜ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା | ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ଏହି ପିଆଜ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ବ୍ରିଜ ଉପରେ ଆସୁଥିବାବେଳେ ହଠାତ ବ୍ରିଜ ତଳକୁ, ୩୦ ଫୁଟ ତଳକୁ ଏନଏଚରେ ଓଲଟି ପଡିଯାଇଥିଲା | ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ | ପୋଲିସ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଡିଭାଇଡରରେ ପିଟି ହେବା ଫଳରେ ଟ୍ରକଟି ବ୍ରିଜ ତଳକୁ ଖସି ପଡିଥିଲା | ତେବେ ଗୁରୁତର ଆହତ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବା ବଦଳରେ ସେଠାକାର ଲୋକେ ସଂଗେ ସଂଗେ ଲାଗିଯାଇଥିଲେ ରାସ୍ତାରେ ବିଛେଇହୋଇ ପଡିଥିବା ଗୋଟେଇବାରେ | ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ରାସ୍ତା ଯାଉଥିବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଗାଡି ମଧ୍ୟ ଗାଡି ରଖି ପିଆଜ ଗୋଟେଇନେବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଗୁରୁତର ଆହତ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରେଇଥିଲା | ଡ୍ରାଇଭର ଜଣକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି |

ଜଣେ ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଟ୍ରକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗସ୍ତ ହୋଇ ରାସ୍ତାରେ ପିଆଜ ବିଛେହୋଇ ପଡିରହିଥିବା ଖବର ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ନିଆଁ ଭଳି ଆଖପାଖ ଅଂଚଳକୁ ବ୍ୟାପିଯାଇଥିଲା | ଖବର ଶୁଣି ଦୌଡ଼ି ଆସିଥିଲେ ଦୁର୍ଘଟଣାସ୍ଥଳୀକୁ | କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବବକୁ ନୁହେଁ ବରଂ ରାସ୍ତାରେ ପଡିଥିବା ପିଆଜ ଚାରିକରିବା ପାଇଁ | ଲୋକେ ନିଜ ନିଜ ଘରୁ ବ୍ୟାଗ ମଧ୍ୟ ନେଇକି ଆସିଥିଲେ ପଡ଼ିଯାଇଥିବା ପିଆଜ ଗୋଟେଇନେବା ପାଇଁ | ତେବେ ରାଜପଥ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା |

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଏଯାଏଁ ପରିଚୟ ମିଳିପାରିନାହିଁ | ତେବେ ଲୋନାୱଲା ପୋଲିସ ପିଆଜ ଚୋରି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ନାଁରେ ନିଜ ଆଡୁ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି |

   Related Posts