Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ICC ଟି-୨୦ ରାଙ୍କିଂ : ୪ର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ପାକିସ୍ତାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ ମହମ୍ମଦ ରିଜଓ୍ବାନ, ବିରାଟ କୋହଲି (୫) ଏବଂ ଲୋକେସ ରାହୁଲ (୮) ଖସିଲେ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||
  • ସୋର : ଭଙ୍ଗା ଘରୁ ମିଳିଲା ପୁଳା ପୁଳା ରାସନ କାର୍ଡ, ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆନଯାଇ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଇଥିଲା କାହିଁକି ?
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କ ଭୁଲ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗୋଡ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ବସ୍
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ବାଇକ୍ ଚୋରି ରାକେଟ୍ ଠାବ : ୮ ବାଇକ୍ ସହ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : କାଞ୍ଜିପାଣି ଘାଟିରେ ଭାରସ୍ୟାମ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଅଟୋ, ୫ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ୍ : ଦୀର୍ଘ ୧୨ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଲା ଆଖଣ୍ଡଳମଣୀ ପୀଠ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନଭେମ୍ବର ୧ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଏବଂ ୧୫ରୁ ପିଜି ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ୩ ଦିନ ହେବ ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଥିଲା ଡଙ୍ଗା, ୨ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ୧୦ବର୍ଷର ଛୁଆ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ନୀରବତାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରାଯିବନି : କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଟ୍ରିପଲ ମର୍ଡ଼ର ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିଲା ପୋଲିସ , ଚରିତ୍ର ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ୨ପୁଅଙ୍କୁ ବି କରିଥିଲା ହତ୍ୟା

30/03/2019 at 9:18 PM

ମେରଠ ୩୦/୩- ଟ୍ରିପଲ ମର୍ଡ଼ର ଘଟଣାର ଫର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି ପୋଲିସ । ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଛି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛରେ କଣଥିଲା କାରଣ ।

ବାନ୍ଦାଜିଲ୍ଲାର ଯମୁନା ନଦୀରେ ଜଣେ ୧୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବାଳକର ଶବ ଭାସୁଥିବା ଖବର ପ୍ରଚାରତ ହୋଇଥିଲା । ସେହି ଅଚଳର ଛୋଟେଲାଲ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କବିତା ତା ଭାଇର ଶବ ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାପରେ ଉଷାକୁ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା କରିବା ପରେ ସାରଦା ପ୍ରସାଦ ଗୁପ୍ତା ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଆଁ କହିଥିଲା । ପୋଲିସ କବିତାର କଥାନୁସାରେ ସାରଦା ପ୍ରସାଦକୁ କରିଥିଲା ଗିରଫ ।

ସାରଦା ପ୍ରସାଦ ପୋଲିସ ସ୍କାନରକୁ ଆସିବା ପରେ କହିଥିଲା ଏହିସବୁ କଥା । ସାରଦା ପ୍ରସାଦ ମେରଠରେ ଏକ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରୁଥିଲା । ସାରଦାଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଥିବା ବିହାରର ପୁରନ ନାମକ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ପରିବାର ନେଇ ରହୁଥିଲେ । କିଛିଦିନ ପରେ ସାରଦାର ପୂରନ ପରିବାର ସହ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଫଳରେ ପୁରନ  ଘରକୁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଯିବା ଆସିବା ପୁରନର ସ୍ତ୍ରୀ ପାର୍ବତୀ ସହ ମଧ୍ୟ ସଂପର୍କ ତିଆରି ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସଂପର୍କ ପ୍ରେମ ଓ ପରେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କକୁ ମଧ୍ୟ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇଥିଲା । ଏମିତି ହେଲା ପୁରନ କାମ କରିବାକୁ ଗଲା ପରେ ସେମାନେ  ମିଳାମିଶା କରୁଥିଲେ । ଏହି ମିଳାମିଶାକୁ ପୁରନ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରୁ ନଥିଲା ।

ଦିନେ ପାର୍ବତୀ ଘରଛାଡ଼ି ଝିଅ କବିତା ଓ ପୁଅ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ,ଆକାଶ ସହ ପଳେଇ ଆସିଥିଲା । ସାରଦା ଏମାନଙ୍କୁ ନେଇ ମୁଜାଫରବାଦରେ ରଖିଥିଲା । ସେଠାରେ କିଛିଦିନ ରହିଲା ପରେ ସେ ଗାଁକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା ।

ବଡ଼ଝିଅ କବିତାର ବାହାଘର ବି କିଛିବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସରିଥିଲା । ପୁଅ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ଓ ଆକାଶ ସହ ପାର୍ବତୀର ସଂସାର ଠିକଠାକ୍ ଚାଲିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସାରଦା ସନ୍ଦେହ ଆଖୀରେ ପାର୍ବତୀକୁ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଆଉ କାହାସହ ପାର୍ବତୀ ସଂପର୍କ ରଖୁଛି ବୋଲି କହି ପ୍ରତ୍ୟେକଦିନ ମଧ୍ୟ ଝଗଡ଼ା କରୁଥିଲା ।

ସେଦିନ ସେ ଘରକୁ ଫେରି ପାର୍ବତୀ ସହ ମଧ୍ୟ ଝଗଡ଼ା କରିଥିଲା । ଘରେ ପିଲାମାନେ ଶୋଇଯାଇଥିବାରୁ ପାର୍ବତୀର ଗଳାକାଟି କରିଥିଲା ହତ୍ୟା । ଆକାଶ ଓ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ଏହି ସମୟରେ ଉଠିପଡ଼ିବାରୁ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଗଳା କାଟି କରିଥିଲା ହତ୍ୟା । କିନ୍ତୁ ଶବକୁ ସବୁ ନେଇ ମୋଟରସାଇକେଲରେ ଭିନ୍ନ ଜାଗାରେ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇଥିଲା ।

ସାରଦା ଧରାପଡ଼ିବା ପରେ ବଖାଣିଥିଲା ଏହି ସବୁ ଘଟଣା । ସାରଦାକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ପୋଲିସ ।    

   Related Posts