Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହେଲେ ମହିଳା, ନ୍ୟାୟ ବଦଳରେ ଜୋରିମାନା ଲଗାଇଲା କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ୫ ଗିରଫ

24/08/2020 at 10:11 PM

କୋଲକାତା ୨୪।୦୮: ୩୨ ବର୍ଷୀୟ ଜଣେ ଆଦିବାସୀ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକକୁ ଅପହରଣ କରିବା ପରେ ମହିଳା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହେବା ଘଟଣା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ବୀରଭୂମି ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି। ସୋମବାର ପୋଲିସ୍ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି। ଅପରପକ୍ଷେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ ଓଲଟା ପୀଡିତା ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଉପରେ ଯଥାକ୍ରମେ ୧୦ ହଜାର ଓ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଜୋରିମାନା ଲଗାଇଛି।

ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ବିଧବା ମହିଳା ନିଜର ୩ ପିଲା ଓ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ବାଇକ୍‌ରେ ଅଗଷ୍ଟ ୧୮ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମହମ୍ମଦବଜାର ଅଞ୍ଚଳରେ ସ୍ଥିତ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ଗାଁକୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଫେରିବା ବାଟରେ ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି ଲୋକ ଅଟକାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ବଳପୂର୍ବକ ଉଭୟଙ୍କୁ ରାତିରେ ଏକ ବନ୍ଦ କୋଠରୀରେ ବନ୍ଦ କରି ରଖିଥିଲେ। ତା ପରଦିନ ମହିଳାଙ୍କୁ  ଘର ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଟେକି ନେଇ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ବୋଲି ମହିଳା ଜଣକ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଘଟଣାରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ବୀରଭୂମି ଜିଲ୍ଲାର ଅତିରିକ୍ତ ପୋଲିସ ନୀରିକ୍ଷକ ସୁବିମାଲ ପଲ କହିଛନ୍ତି। ପୀଡିତା ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଗାଁକୁ ଆସିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କୁ  ଜୋରିମାନା ଲଗାଯାଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି। କଙ୍ଗାରୁ ଅଦାଲତ ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି।

ସ୍ଥାନୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଅନୁଯାୟୀ ପୀଡିତା ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯିବା ପରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ ଦ୍ଵାରା ଜୋରିମାନା ଲଗାଯାଇଛି। କାରଣ ମହିଳା ଜଣେ ଅଣ ଆଦିବାସୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରିବା ସହିତ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ କରିଛି।

ଗିରଫ ସମସ୍ତ ୫ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ଅଭିଯୁକ୍ତ। ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ଅପହରଣ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

   Related Posts