Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ନିର୍ବାଚନରେ କରୋନା ନିୟମର ଖୁଲମ୍‌ଖୁଲା ଉଲଙ୍ଘନ, ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୧୬ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡକାଇଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଜିତ୍ ମଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ପରୀକ୍ଷା ହେବ କି ନାହିଁ ସେନେଇ ଚିନ୍ତା କରିବୁ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଉନ୍ମତକାଣ୍ଡ, ବାହା ହେବାକୁ ରାଜି ନହେବାରୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଚେଙ୍କ ଦେଲା ଭାଇ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସମୁଦ୍ରରେ ମାଛ ଧରା ବନ୍ଦ, ଆଜିଠୁ ଜୁନ୍ ୧୫ ଯାଏଁ ବଳବତ୍ତର ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ୨ କୋଟି ୧୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍ ଆଦାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୟେଲୋ ଜୋନ୍‌କୁ ଗଲା ୫ ଜିଲ୍ଲା, ପୂର୍ବରୁ ୨ ଜିଲ୍ଲା ରହିଛି ରେଡ୍ ଜୋନ୍‌ରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : କୋଇଲା ଖଣି ମ୍ୟାନେଜର ଅଫିସରୁ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରୁ ଛତିଶଗଡକୁ ସଂଯୋଗ ସମସ୍ତ ରାସ୍ତା ସିଲ୍, ଅପ୍ରେଲ ୩୦ଯାଏଁ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ଠପ୍
  • ||
  • CBSE ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ, ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମାର୍କ ସ୍ଥିର କରିବ ବୋର୍ଡ
  • ||

ଆଲବମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିମରନ ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ ତ୍ରୀକୋଣୀୟ ପ୍ରେମକାହାଣୀ !

5/01/2019 at 11:56 AM

ଝାରସୁଗୁଡା ୫/୧ : ସିମରନ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ ଦିନକୁ ଦିନ ଅଧିକ ଜଟିଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |ସିମରନ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମିଳିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ତଥ୍ୟକୁ ବିଚାରକୁ ନେଲେ ତ୍ରୀକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ଏହା କରୁଣା ପରିଣୀଟି ଭଳି ମନେ ହେଉଛି | ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିଗରେ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି |


ସିମରନ ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ ତ୍ରୀକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ରହିଥିବା ସନ୍ଦେହ ଏଥିପାଇଁ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଯେ, ସିମରନ ମରିବା ପୂର୍ବରୁ ଯେଉଁ ଭଏସ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ ତାହା ସେ କାହା ପାଖକୁ ପଠାଇଥିଲେ | ଏହି ଭଏସ ରେକର୍ଡ ସେ ଧ୍ରୁବରାଜ ପାଖକୁ ପଠାଇନଥିଲେ | ସିମରନଙ୍କ ମା’ଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଭଏସ ରେକର୍ଡ ସେ ଜଗମୋହନ ନାମକ ଆଉ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପଠାଇଥିଲେ | ସିମରନଙ୍କ ମା’ଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଜଗମୋହନ ହେଉଛନ୍ତି ସିମରନଙ୍କ ବନ୍ଧୁ |


ସେହିଭଳି ସିମରନ ଓ ଧ୍ରୁବରାଜଙ୍କ ଟେଲିଫୋନ କଥୋପକଥନରୁ ମଧ୍ୟ କେହି ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ସମଗ୍ର ଘଟଣା ମଧ୍ୟରେ ରହିଥିବା ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହ ହେଉଛି | କାରଣ ଏହି କଥୋପକଥନର ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଧ୍ରୁବରାଜ ଅତି କଦର୍ଯ୍ୟ ଭାବେ ସିମରାନଙ୍କୁ କହିଛି ଯେ, “ଗତକାଲି କାହା ସହ ଥିଲୁ “


ତ୍ରୀକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଆଶଙ୍କାର ତୃତୀୟ ବିନ୍ଦୁଟି ହେଲା – ଧ୍ରୁବରାଜର ବାହାଘର ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଝିଅ ସହ ହେବାର ଥିଲା | ଯାହାଫଳରେ ସିମରନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ ହେବାସହ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ ନିଜେ ହାତରେ ଧ୍ରୁବରାଜର ନାଁର ‘ଟାଟୁ’ କରିଥିବା କହିଥିଲେ |


ସିମରନ ଓ ଧ୍ରୁବରାଜର ରହିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ, ସିମରନ ମୁଣ୍ଡରେ ସିନ୍ଦୁର ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି | ଅର୍ଥାତ ସିମରନ ଧ୍ରୁବକୁ ବିବାହ କରିସାରିଥିଲେ | ଯଦି ସିମରନଙ୍କୁ ଧ୍ରୁବ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ତାହେଲେ ପୁଣି କାହିଁକି ଧ୍ରୁବ ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ବାହାରିଥିଲେ |


ଗତକଲି ବେଲପଡା ପୋଲିସ ଧ୍ରୁବରାଜକୁ ଅଟକାଇ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିବାବେଳେ ଆଜି ଝାରସୁଗୁଡା ପୋଲିସ ଧ୍ରୁବରାଜକୁ ଝାରସୁଗୁଡା ଆଣିବ |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୩ ତାରିଖ ଦିନ ବୁର୍ଲା ପାୱାର ଚାନେଲ ବ୍ରିଜ ତଳୁ ସିମରନଙ୍କ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ହୀରାକୁଦ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା | ତା’ପରେ ସିମରନ ଜଣେ ଆଲବମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା | ସିମରନଙ୍କ ଫୋନ ଜବତ ହେବାପରେ ବିଭିନ୍ନ ଗୁମର ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଛି | ସିମରନଙ୍କ ନିଜ ଘର ଝାରସୁଗୁଡା ନିକଟସ୍ଥ ଭୂଲିୟାଟିକ୍ରାରେ | ତାଙ୍କୁ ବୟସ ମାତ୍ର ୧୭ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା |

   Related Posts