Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଏବେ ଟପ୍ ଫ୍ୟାସନରେ ରହିଛି ଏହିଭଳି ସ୍ଲିଭର ବ୍ଲାଉଜ୍, ବେଶ ମାନିବ ଆପଣଙ୍କୁ

29/07/2019 at 11:18 PM

ଆଜିକାଲି ଲେହେଙ୍ଗାର ଚୋଲି ହେଉ ଅଥବା ଶାଢିର ବ୍ଲାଉଜ୍, ଏଥିରେ ଷ୍ଟାଇଲ ଉପରେ ବିଶେଷ ଫୋକସ କରାଯାଉଛି। ଗତବର୍ଷ ବ୍ଲାଉଜ୍ ରେ ଟେସଲ୍ସ ଓ ଫ୍ରିଞ୍ଜେଜ୍ ଖୁବ୍ ପ୍ରଚଳିତ ଥିଲା। ତେବେ ଚଳିତବର୍ଷ ରଫଲ, ବେଲୁନ, ସିୟର ଓ ବେଲ ସ୍ଲିଭ ଥିବା ବ୍ଲାଉଜ୍ ବ୍ରାଇଡାଲ ହେଉ ବା କାଜୁଆଲରେ ବି ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଥିବା ଦେଖା ଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣବି ଫ୍ୟାସନ ଏକ୍ସପିରିମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ତେବେ ଏଥର ସାଢୀକୁ ଏହି ଟ୍ରେଣ୍ଡି ଓ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ସ୍ଲିଭ ଥିବା ବ୍ଲାଉଜ୍ ସହ ଟିମଅପ କରନ୍ତୁ।

ସିୟର ପଫ ସ୍ଲିଭ ବ୍ଲାଉଜ୍

ବ୍ଲାଉଜ୍ ରେ ପଫ୍ ସ୍ଲିଭ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ବହୁତ ପୁରୁଣା। ତଥାପି ଆଧୁନିକ ଫ୍ୟାସନରେ ବି ତାର ପ୍ରଚଳନ ରହିଛି। ବ୍ରାଇଡାଲ ଲୁକ୍ ହେଉ ଅଥବା କାଜୁଆଲ, କିଛି ନୂଆ ଟ୍ରାୟଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ପଫରେ ସିୟର ଫେବ୍ରିକର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଦେଖିବେ ଖୁବ୍ କ୍ଲାସି ଲାଗିବେ। ଏହାକୁ ଆପଣ ଲେହେଙ୍ଗା ସହିତ ବି ପିନ୍ଧିପାରିବେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ମାନିବ।

ବେଲସ୍ଲିଭ ବ୍ଲାଉଜ୍

ଷ୍ଟାଇଲ ସାଙ୍ଗକୁ ଆରାମର ବେଷ୍ଟ କମ୍ବିନେସନ କହିଲେ ସମସ୍ତେ ବୁଝନ୍ତି ବେଲ ସ୍ଲିଭ ବ୍ଲାଉଜ୍ କୁ। ଏଥିରେ ସ୍ଲିଭର ଲମ୍ବା ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ଲାଗିବା ଅନୁସାରେ ରଖନ୍ତୁ। ଉପରୁ ନର୍ମାଲ ଫିଟିଙ୍ଗରେ ଥିବା ଏହି ବ୍ଲାଉଜ୍ ର ସ୍ଲିଭ ତଳ ଆଡକୁ ବେଲ ଆକାରର ହୋଇଥାଏ। ଯାହାକୁ ଆପଣ ସାଢୀରେ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟରେ ଟପ୍ ଭଳି ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ। ପିନ୍ଧିବାକୁ ଆରାମ ଲାଗିବା ସହ ଟ୍ରେଣ୍ଡି ମଧ୍ୟ ହେବ।

ବେଲୁନ ସ୍ଲିଭ ବ୍ଲାଉଜ୍

ବେଲୁନ ସ୍ଲିଭରେ ମଝିରେ ଅଧିକ କପଡା ରହେ। ଯାହା ଫୁଲି ରହିବା ଭଳି ଦେଖାଯାଏ।   ଏହି ବ୍ଲାଉଜର ଲୁକ୍ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ବ୍ଲାଉଜ୍ ତୁଳନାରେ ଭିନ୍ନ। ଏଭଳି ବ୍ଲାଉଜ୍ ପାଇଁ ଫେବ୍ରିକ୍ ଆପଣ ସାଢୀ ହିସାବରେ ବାଛି ପାରନ୍ତି। ସାଢୀ ଯଦି ଓଜନଦାର ଥାଏ ତେବେ ଲାଇଟ୍ ଫେବ୍ରିକର ବ୍ଲାଉଜ ସିଲେଇ କରିପାରନ୍ତି। ଆଉ ଯଦି ଲାଇଟ କଲର ସାଢୀ ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଟିକେ ମୋଟା ଫେବ୍ରିକୁ ଏହିଭଳି ଭାବେ  ବ୍ୟବାହର କଲେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ।

ଫ୍ରିଲ ସ୍ଲିଭ ବ୍ଲାଉଜ୍

ସାଢୀ ସହିତ ଫ୍ରିଲ ସ୍ଲିଭ ବ୍ଲାଉଜର କମ୍ବିନେସନ ଖୁବ୍ ଷ୍ଟାଇଲିସ ଲାଗେ। ଏଥିରେ ଆପଣ ସାର୍ଟ ଲେଂଥ ସହ ଲଙ୍ଗ ସ୍ଲିଭ ବି ଟ୍ରାଏ କରିପାରନ୍ତି।

ଲେୟର୍ଡ ସ୍ଲିଭ ବ୍ଲାଉଜ୍

ଯଦି ଆପଣ ଲେୟର୍ଡ ବ୍ଲାଉଜ୍ ସିଲେଇ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ଲାଇଟ୍ କଲରର ଫେବ୍ରିକ ବାଛନ୍ତୁ। ମଲ୍ଟି ଲେୟର ବ୍ଲାଉଜରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଡିଜାଇନ, ଏମ୍ବ୍ରଡରି ଏବଂ ବିଡସ୍ ଭଳି ଅପସନ ଗୁଟିକର ମଧ୍ୟ ଟ୍ରାଏ କରିପାରନ୍ତି।

ସିୟର ଲଙ୍ଗସ୍ଲିଭ ବ୍ଲାଉଜ୍

ଲଙ୍ଗସ୍ଲିଭ ବ୍ଲାଉଜ୍ ରେ ଆପଣ ସିୟର ପାର୍ଟନ ଆପଣେଇ ପାରନ୍ତି। ଯାହା ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର ହେବା ସହ ବର୍ଷାଋତୁରେ ପିନ୍ଧିବାକୁ ବି ଆରାମପ୍ରଦ ହୋଇଥାଏ। ଏଭଳି ବ୍ଲାଉଜ୍ ପାଇଁ ଲାଇଟ୍ କଲରର ଫେବ୍ରିକ ବାଛିଲେ ଅଧିକ ଗ୍ଲାମରସ ଲାଗିବେ।

   Related Posts