Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାରିପଦା : ଦିନ ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ଲୁଟ୍, ମହିଳାଙ୍କ ବେକରୁ ସୁନା ଚେନ୍ ଝାମ୍ପିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଧଳା ଜହର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଟୋ ଓ କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୮ ଆହତ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଜାଲ୍ ନୋଟ୍ କାରବାରର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ, ୫୭ହଜାର ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ରେଳବାଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ବ୍ୟାରିକେଡ଼ରେ କରିଥିଲେ ଅପେକ୍ଷା, ହଠାତ୍ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଲେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଅନନ୍ତ କୋଇଲା ଖଣିରେ ଅଘଟଣ, କୋଇଲା ଲୋଡିଂ ବେଳେ ପୋତିହୋଇଗଲେ ଜଣେ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ଆରଆଇ, ଜମି ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ ପାଇଁ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେବାବେଳେ ଧରାପଡିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦିନରେ ରଙ୍ଗମିସ୍ତ୍ରୀ, ରାତିରେ ଚୋରୀ, ୫ ବର୍ଷ ଧରି ଖୋଜୁଥିଲା ପୋଲିସ, ଶେଷରେ ଧରାପଡିଲା
  • ||
  • କଟକ : ରମଜାନ ପାଇଁ ସିଏମସିର ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ନମାଜ ପାଠ ପାଇଁ ୧୦୦ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ନଦୀ ପଠାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ମୃତଦେହ ଠାବ, ସ୍ବାମୀ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ବାପଘର
  • ||

ହସ୍ତରେଖାରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ବିଦେଶଗସ୍ତ ଯୋଗ ରହିଛି କି ନାହିଁ

15/12/2018 at 1:56 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୫/୧୨ : ଯୁଗ ଯେତେ ଆଡ଼ଭାନ୍ସ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ମଣିଷ ଜୀବନରେ ହସ୍ତରେଖାର ମହତ୍ୱ ଆଜି ମଧ୍ୟ ରହିଛି | ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିବା ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ଇଛା କରିଥାନ୍ତି | ବିଦେଶରେ ଚାକିରୀ କରିବା ବହୁତ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ଥାଏ | କିଛି ଲୋକେ ଦେଶ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବା ପାଇଁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଦୂର ଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବା ବହୁତ ଲୋକଙ୍କ ରୁଚି | କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ବାଗ୍ୟରେ ଜୁଟି ନଥାଏ ଏହି ସୁଯୋଗ । 

ଆମ ହାତରେ ଥିବା ରେଖା ଏହି ସବୁ ଯାତ୍ରା  ଯୋଗ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥାନ୍ତି | ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହ ଏବଂ ହାତରେ ଥିବା ମୁନ୍‌ ମାଉଁଣ୍ଟ ବା ଚନ୍ଦ୍ର ପର୍ବତ ସ୍ଥାନର ମୁଖ୍ୟ ଅବଦାନ ରହିଛି | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର କିମ୍ବା ହସ୍ତରେଖା ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ସମୁଦ୍ର ଯାତ୍ରା ବା ଜଳର କାରକ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଏ | ଦୁନିଆ ଯେତେ ଆଗକୁ ଗଲେ ବି ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହି ଧାରଣା ରହିଛି |

ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ମନର କାରକ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ | ପ୍ରାୟ ଦେଖାଯାଏ ଯଦି ଆମ ହାତରେ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଭଲ ନଥାଏ ତାହେଲେ ମନ ବିଚଳିତ ରହେ | ମନ ସବୁବେଳେ ଅଶାନ୍ତ ରହେ | କେତେବେଳେ କଣ କରିବ କଣ ନାଇଁ,  କୁଆଡେ ଯିବ କିଛି ଭାବି ପାରେନାହିଁ | ଯେଉଁମାନଙ୍କ ହାତରେ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଭଲ ନଥାଏ ସେମାନେ କେଉଁ ବି କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ଭାବେ କରି ପାରନ୍ତିନାହିଁ | ସେମାନେ ବହୁତ ଜଲଦି ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତି | ତେବେ ହାତରେ ଚନ୍ଦ୍ରର ସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସ୍ଥିତି କିଭଳି ରହିଛି :

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଚନ୍ଦ୍ର ପର୍ବତ ବା ମୁନ ମାଉଣ୍ଟ  ବିକଶିତ ବା ଉନ୍ନତ ରହିଛି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ରେଖାଗୁଡିକ ଶୁଭ ସଂକେତ ଦେଉଥାନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ସ୍ବପ୍ନ ସତ୍ୟ ହେବ |

ହାତରେ ଦୋଷଯୁକ୍ତ ଚନ୍ଦ୍ର ପର୍ବତ ଏବଂ ରେଖା ଇଛା ପୂରଣ କରିବାରେ ବାଧକ ହୋଇଥାଏ | ଚନ୍ଦ୍ର ପର୍ବତରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ରେଖା ଥିଲେ ଛୋଟ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | ହାତର କଚି ଠାରୁ ଚନ୍ଦ୍ର ପର୍ବତ ଯାଏଁ ଯାଇଥିବା ରେଖା ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚାଇଥାଏ |

ଯଦି ହାତରେ ମାଛ ଚିହ୍ନ ଅଛି ତାହେଲେ ବିଦେଶରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | ଚନ୍ଦ୍ର ପର୍ବତରେ ମାଛ ଚିହ୍ନ ଥିଲେ ବିଦେଶରୁ ଆୟ ଯୋଗ ରହିଥାଏ |

ଜୀବନ ରେଖାରୁ ବାହାରି ଚନ୍ଦ୍ର ପର୍ବତ ଆଡକୁ  ରେଖା ଯାଉଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରୀ କରିବାର ଯୋଗ ରହିଛି |

ଯାତ୍ରା ରେଖାରେ ଚତୁଃର୍କୋଣ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଦେଶରେ ବସବାସ କରିଥାଏ | ଯଦି ଏହି ରେଖା ଲମ୍ବା ହୋଇଥାଏ ତାହେଲେ ବିଦେଶରେ ଉପାର୍ଜନ ଇଛା ପୂରଣ ହୋଇଥାଏ |

   Related Posts