Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟର ମଧ୍ୟ ବୁଝି ପାରିଲେନି ରାହୁଲଙ୍କ ଇଂଲିଶ : ହସି ହସି ଗଡ଼ିଲେ ଲୋକେ, ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

17/04/2019 at 3:13 PM

କେରଳ ୧୭/୪ : ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତରେ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରରେ ଲାଗିଥିବା ନେତାମାନଙ୍କ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟର ବେଳେବେଳେ ଏମିତି କଥା କୁହନ୍ତି ଯାହାଫଳରେ ନେତାଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା ପରିହାସ କରିଥାନ୍ତି ଲୋକେ | ଗତକାଲି କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଗତକାଲି ରାହୁଲ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ କେରଳ ଯାଇଥିଲେ | ସେଠାରେ ଏକ ଗଣସଭାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ ରାହୁଲ | କିନ୍ତୁ ରାହୁଲଙ୍କ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟରଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ସବୁ ଓଲଟପାଲଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଲୋକେ ପରିହାସ କରିଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀରେ ଭାଷଣ ଦେଉଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଭାଷଣକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଭାଷାରେ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟ କରିବା ପାଇଁ ମଂଚ ଉପରେ ଜଣେ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ସେ ଇଂରାଜୀରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ମୋଦି ଦେଶର ଜନତାଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି ଯେ, ମୋତେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନୁହେଁ ଦେଶର ଚୌକିଦାର କରନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ରାହୁଲଙ୍କ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟର ଏହା ବୁଝି ପାରିନଥିଲେ | ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ରାହୁଲ ମଧ୍ୟ ହସି ଦେଇଥିଲେ | ସେ ପୁଣିଥରେ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟର ପାଖକୁ ଯାଇ ସେହି ଲାଇନକୁ ଦୋହରାଇଥିଲେ | ତାପରେ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟର ରାହୁଲ କଥା ବୁଝି ପାରିଥିଲେ |


ଏହାପରେ ରାହୁଲ କହିଥିଲେ ଯେ, ମୋଦି ଦେଶର ଜନତାଙ୍କ ଭୋଟ ପାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଦେଶ ବଦଳରେ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଚୌକିଦାର ହୋଇଛନ୍ତି | ରାହୁଲଙ୍କ ଏହି ଲାଇନ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟର ବୁଝି ପାରିନଥିଲେ | ରାହୁଲ ପୁଣିଥରେ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟରଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ସେହି ଲାଇନ ଦୋହରାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟର ତାଙ୍କ କଥା ବୁଝି ପାରିନଥିଲେ | ରାହୁଲ ନିଜ ହସକୁ ଆଉ ଅଟକାଇ ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ମଂଚ ଉପରେ ହସି ଦେଇଥିଲେ |


ଆଗକୁ ରାହୁଲ କହିଲେ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀ କେବେ ଏୟାର କ୍ରାଫ୍ଟ ତିଆରି କରିନଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ମୋଦି ୩୦ ହଜାର କୋଟି ଦେଇଛନ୍ତି | ମୋଦି ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଡିଫେନ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହି ଲାଇନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟର ବୁଝି ପାରିନଥିଲେ | ଏହାପରେ କିନ୍ତୁ ରାହୁଲ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟର ପାଖକୁ ଆସିନଥିଲେ | ବରଂ ସେ ନିଜେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ | ରାହୁଲଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଟ୍ରଲ କରି ତାଙ୍କୁ ପରିହାସ କରାଯାଇଛି | ମଂଚ ଉପରେ ଯାହାସବୁ ଜନତା ଦେଖିଲେ ହସି ହସି ଗଡିଗଲେ | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର ରାହୁଲଙ୍କୁ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ, କପିଳ ଶର୍ମା ଶୋ’ ବଦଳରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଶୋ’ ଚାଲିବା କଥା |


ମଂଚ ଉପରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ପଛପଟେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କର ଦେହରକ୍ଷୀଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖି ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି | ଲୋକେ କହିବାନୁଯାୟୀ ଏତେ ମଜାଳିଆ ଦୃଶ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ରାହୁଲଙ୍କ ଦେହରକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁହଁରେ ଟିକିଏ ହସ ନଥିଲା | ସେମାନେ କେମିନି ନ ହସି ସେଠାରେ ଛିଡା ହୋଇରହି ପାରିଲେ ସେନେଇ ଲୋକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି |

   Related Posts