Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବ ଭାରତ, ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର ଫାଇଦା ନେବ ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୋଲିସ୍‌ ଏବଂ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ମାଲିକଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଅଡିଓ କଲ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମ୍ୟୁନିସିପାଲ କର୍ପୋରେସନ ନିର୍ବାଚନ : ଏବେସୁଦ୍ଧା ଆଗରେ ବିଜେପି, ପଛରେ ଟିଆରଏସ ଓ ଏଆଇଏମଆଇଏମ
  • ||

ମାମୁଁ ଭାଣିଜୀଙ୍କୁ କରିଥଲା ପ୍ରପୋଜ : ମନା କରିବାରୁ ଭାଣିଜୀକୁ ଛୁରୀ ଭୁଷି ନିଜେ ଖାଇଲା ବିଷ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଘଟଣା

29/04/2019 at 4:41 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୯/୪: ତାମିଲନାଡ଼ୁରେ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ମାମୁଁ ତାଙ୍କ ଭାଣିଜୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଭାଣିଜୀ ତା’ର ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ମାମୁଁ ରାଗିଯାଇ ଭାଣିଜୀକୁ ଛୁରୀ ଭୁଷି ଦେଇଥିଲା। ଭାଣିଜୀକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ପରେ ମାମୁଁ ବିଷ ଖାଇ ଦେଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ‘ଆଟେମ୍ଫ୍ଟ ଅଫ ମର୍ଡ଼ର’ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରାଯିବ। ଏବେ ଅଭିଯୁକ୍ତର ଓ୍ବାର୍ଡ଼କୁ ଏବଂ ତା’ର ସମସ୍ତ ଗତିବିଧି ଉପରେ ନଜର ରଖାଯାଇଛି।

ଏହି ପୀଡ଼ିତ ଯୁବତୀଙ୍କ ନାଁ ଜୟନ୍ତୀ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି। ଜୟନ୍ତୀ ତାମିଲନାଡ଼ୁର କାଞ୍ଚିପୁରମରେ ଥିବା ଇଚୁର ଗାଁରେ ରୁହନ୍ତି। ସେ ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ନର୍ସ କାମ ଶିଖୁଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତର ନାଁ ମୁଥୁ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି। ମୁଥୁ ବନ୍ଦଲୁରର ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀରେ ଏୟାର କଣ୍ଡିସନର ମେକାନିକର କାମ କରେ। ମୁଥୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ବହୁତ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀଜଣକ ତାକୁ ବିବାହ ନକରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ନିଜ ଉଦ୍ୟମରେ ବିଫଳ ହେବା ପରେ ମୁଥୁ ଶନିବାର ସକାଳ ୧୧ଟାରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଅଫିସ୍ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦାମୀ ଉପହାର ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଜୟନ୍ତୀ ମୁଥୁକୁ ତାଙ୍କ ଅଫିସରୁ ବାହାରି ଯିବାକୁ କହିବାରୁ ମୁଥୁ ରାଗିଯାଇ ଜୟନ୍ତୀଙ୍କ ବେକକୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଜୟନ୍ତୀ ନିଜକୁ ତା’ କବଳରୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ତାଙ୍କ ବେକ ଏବଂ କାନ୍ଧରେ ସାମାନ୍ୟ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା। ଜୟନ୍ତୀ ତୁରନ୍ତ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆକୁଳ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। ସେତିକିବେଳେ ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ତୁରନ୍ତ ଧାଇଁ ଆସିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ମୁଥୁ ହସ୍ପିଟାଲ ଛାତକୁ ଯାଇ ବିଷ ଖାଇ ଦେଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଏବେ ଉଭୟଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ବିପଦମୁକ୍ତ ରହିଛି।

   Related Posts