Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ବିନା ହେଲମେଟ୍‌ର ଚାଲାଣ କଟିଲା ହୋଣ୍ଡା ସିଟି କାର୍‌ର, ମେସେଜ୍ ଦେଖି ମାଲିକଙ୍କର ଉଡିଗଲା ହୋଶ୍…

27/11/2019 at 9:58 AM

ଫରିଦାବାଦ ୨୭।୧୧: ହରିଆଣା ଫରିଦାବାଦରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସଙ୍କ ଦାୟିତ୍ବହୀନତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ହେଲମେଟ୍ ପିନ୍ଧିନଥିବା ବାଇକ୍ ଚାଳକଙ୍କୁ ଧରିବା ସହ ତାଙ୍କର ଚାଲାଣ କାଟିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଚାଲାଣର ମେସେଜ୍ ଆସିଛି ହୋଣ୍ଡା ସିଟି କାର୍ ମାଲିକଙ୍କ ନିକଟକୁ । ଚାଲାଣର ମେସେଜ୍ ଦେଖିବା କ୍ଷଣି ହୋଣ୍ଡା ସିଟି ମାଲିକଙ୍କ ହୋସ୍ ଉଡିଗଲା । ଏହାକୁ ନେଇ କାର୍ ମାଲିକ ଟ୍ରାଫିକ୍ ବିଭାଗର ଉଚ୍ଚ ପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀ ତୁରନ୍ତ ଏହାର ସମାଧାନ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଫରିଦାବାଦର ପାଲି ଗାଁ ନିବାସୀ କିଶନ ଭଡାନା ଗତ ଶନିବାର ଦିନ ନିଜ ବାଇକ୍ ନେଇ ଏନଆଇଟି ଅଞ୍ଚଳକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ସେ ହେଲମେଟ୍ ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ । ଫଳରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଧରିବା ସହ ହେଲମେଟ୍ ପିନ୍ଧି ନଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ହଜାରେ ଟଙ୍କାର ଚାଲାଣ କାଟିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଯେଉଁ ସମୟରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ମେସିନ ସାହାଯ୍ୟରେ ଚାଲାଣ କାଟୁଥିଲେ ସେହି ସମୟରେ ଭୁଲରେ ଅଲଗା ଏକ ବଟନ ଚିପିହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଫଳରେ ଚାଲାଣର ଏକ ମେସେଜ୍ ଫରିଦାବାଦର ଏନଆଇଟିରେ ରହୁଥିବା ରାଜନ ଭାଟିଆଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଳାଇଥିଲା । ଚାଲାଣର ମେସେଜ୍ ଦେଖି ରାଜନଙ୍କ ହୋଶ୍ ଉଡିଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ କାର୍ ଟି ଘର ବାହାରେ ଛିଡା ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ତାଙ୍କର କେମିତି ଚାଲାଣ କଟିଲା ବୋଲି ସେ ଆଶ୍ଟର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସେ ତୁରନ୍ତ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକଙ୍କ ନିକଟରେ ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ବାସନା ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏହା ଏକ ଭୁଲ୍ । ଭୁଲବଶତଃ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଚାଲାଣ ମେସେଜ୍ ପଳାଇଛି ବୋଲି ଟ୍ରାଫିକ୍ ଅଧୀକ୍ଷକ କହିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ କରାଯିବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts