Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସେପଟେମ୍ବର ୨୫ତାରିଖରେ ରାଜା ହୋଇ ଆସିବେ ବୁଧ ମହାଗ୍ରହ, ଏହି ୬ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ରାଜସୁଖ

24/09/2019 at 3:30 PM

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗ୍ରହ ପରିବର୍ତ୍ତନ କ୍ରମରେ ଆସନ୍ତା କାଲି ଅର୍ଥାତ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୫ତାରିଖରୁ ବୁଧଗ୍ରହ ରାଜା ହୋଇ ଆସିବେ। ଏଥିପାଇଁ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ରାଜସୁଖ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ତଥା ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଥିବା ସବୁ ଦୁଃଖ ଦୂର ହେବ। ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ୨୫ ତାରିଖ ଶୁଭ ରହିଛି ଜାଣନ୍ତୁ।  

ଧନୁ ଓ କନ୍ୟା ରାଶି- ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସେପଟେମ୍ବର ମାସ ୨୫ ତାରିଖରେ ବୁଧ ରାଜା ହୋଇ ଆସିବେ। ଏଥିପାଇଁ ଧନୁ ଓ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ରାଜସୁଖ ମିଳିପାରେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ଏହି ଲୋକଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଉଭୟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସଫଳତା ଆସିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ନୂଆ ଓ ଭଲ ହେବ। ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଶ୍ରୀଗଣେଶ ଦର୍ଶନ କଲେ ମଙ୍ଗଳ ହେବ।

ବୃଷ ଓ ବିଚ୍ଛା ରାଶି- କାଲି ବୁଧ ରାଜା ହୋଇ ଆସିବେ। ଏଥିପାଇଁ ବୃଷ ଓ ବିଚ୍ଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଧାର ଆସିବ।ଜୀବନରେ ବେଶ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି ଆସିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ଅଧୁରା ସ୍ବପ୍ନ ପୂରଣ ହେବ। ଏମାନଙ୍କୁ ସବୁ ଜିନିଷରେ ଖୁସି ମିଳିବ। ଘରେ ଥିବା ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ଶ୍ରୀଗଣେଶଙ୍କୁ ଏହି ସମୟରେ ପୂଜା କରିବା ଉଚିତ୍‌।

କୁମ୍ଭ ଓ ତୁଳା ରାଶି- ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କାଲି ବୁଦ୍ଧ ରାଜା ହୋଇ ଆସିବେ। ଏହା କୁମ୍ଭ ଓ ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହୋଇପାରେ। ପରିବାରରେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଉଭୟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସବୁ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ।  ଶ୍ରୀଗଣେଶଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ।

 

 

   Related Posts