Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

୧୪୭ ଆସନରେ କିଏ ଆଗରେ କିଏ ପଛରେ, ଆସନ୍ତାକାଲି ସଂଧ୍ୟା ୫ଟାରୁ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଭୋଟ ଓଡିଶାର ଫଳାଫଳ

25/02/2019 at 7:37 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୫|୨: କାଲି ବାହାରିବ ଫଳାଫଳ  । ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଭୋଟ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ମାଧ୍ୟମରେ ରାଜ୍ୟର ଭୋଟରଙ୍କ ମୁଡ୍ଜାଣିବାକୁ ନ୍ୟୁଜ୍ସେଭେନ୍‌ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସର କାଲି ବାହାରିବ ରେଜଲ୍ଟ  । ୩  ଦିନ ଧରି ଚାଲିବାକୁ ଥିବା ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ବ୍ୟାପକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଗ୍ରହଣ ହୋଇଛି । ସଂଧ୍ୟା ୫ଟାରୁ ଫଳାଫଳ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ।

କାଲି ରେଜଲ୍ଟ । ଟେଲିଭିଜନ୍‌ ଇତିହାସର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଜନମତ ସର୍ଭେର ଆସିବ ଫଳାଫଳ । ନ୍ୟୁଜ୍‌ 7 ପକ୍ଷରୁ ଭୋଟ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ମାଧ୍ୟମରେ କରାଯାଇଥିବା ଭୋଟିଂର ଫଳାଫଳ କାଲି ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ୧୪୭ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ୩ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଏହି ଫଳାଫଳ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ୨୬, ୨୭ ଓ ୨୮ ଏହି ୩ ଦିନ ସଂଧ୍ୟା ୫ଟାରୁ ଏହି ଫଳାଫଳ ପ୍ରକାଶ  ପାଇବ । ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୪୯ ଟି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ଫଳ ଆସିବ ।

ଆଶାୟୀ ଦୌଡରେ କିଏ ଆଗରେ ଓ କିଏ ପଛରେ ରହିବ ଏବଂ କିଏ ଟିକେଟ୍‌ ପାଇବ, କାହା ପଛରେ ଅଛି ସମର୍ଥନ, ତାର ରାୟ ଶୁଣାଇ ସାରିଛନ୍ତି ଜନତା । ତେବେ କେଉଁ ପୁରୁଣା ମୁହଁକୁ ଲୋକେ ପୁଣିଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଉ କେଉଁ ନୂଆ ମୁହଁକୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ବାଛିଛନ୍ତି ତାର ଫଳାଫଳ ଦେଖିବାକୁ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି ଉତ୍ସାହ ।

ଭୋଟ ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭୋଟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଲୋକେ ଉତ୍ସାହର ସହ ଭାଗ ନେଇଥିବାରୁ ଏହାର ଫଳାଫଳ ଉପରେ ବି ରଖିଛନ୍ତି ନଜର।

   Related Posts