ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘କାଶ୍ମୀର ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ କ୍ଷମା ନାହିଁ’ – ଉପ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୨୦୨ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପଞ୍ଜାବ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ, ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୭ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଚଣ୍ଡୀଖୋଲ: ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍: ଗାଡି ଆଗକୁ ଛିଟିକି ପଡିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • କମିବ ଖରା, ବଢିବ ଗୁଳୁଗୁଳି : ଭିଜାଇବ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା
  • ||

ପୋଲସରା ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ ବିଜେପି-ବିଜେଡି ମୁହାଁମୁହିଁ: ଆସନ୍ତାକାଲି ଗଂଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ ବିଜେପି କରିବ ବିକ୍ଷୋଭ

5/11/2018 at 3:53 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୫|୧୧: ପୋଲସରାରେ ନାବାଳିକାକୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାର ସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ ପରେ ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚାର ପ୍ରେସମିଟ୍ କହିଛି ଯେ, ପୋଲିସ ଜାଣିଶୁଣି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଉନାହିଁ । ପୀଡିତା ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ ପୋଲିସର ଚାପ ପ୍ରୟୋଗ କରୁଛି । ନାରୀକୁ ସୁରକ୍ଷା ମିଳିବ କେବେ ବୋଲି ମୋର୍ଚ୍ଚା ସରକାରଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି । ନାରୀ ସୁରକ୍ଷା ନେଇ ମୋର୍ଚ୍ଚା ଆନ୍ଦୋଳନ କରିବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛି । ଆସନ୍ତାକାଲିଠାରୁ ଗଞ୍ଜାମର ୧୩ ବିଧାନସଭା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିକ୍ଷୋଭ ଓ ପ୍ରତିବାଦ ହେବ ବୋଲି ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ସଭାନେତ୍ରୀ ପ୍ରଭାତୀ ପରିଡା କହିଛନ୍ତି ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ବିଜେପିର ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ଜବାବ ରଖିଛି ବିଜେଡି । ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ବୋଲି ଦଳର ମୁଖପାତ୍ର ସିଲୋଚନା ଦାସ କହିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାରେ ୮ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଚାଲିଛି । ପୋଲି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସ୍କେଚ ଜାରି କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଖୁବଶୀଘ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ରାଜନୀତି କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ । ବିଜେପି ଶାସିତ ରାଜ୍ୟ ୟୁପି, ଏମ୍‌ପି ଓ ହରିୟାଣାରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ବଢି ଚାଲିଛି ବୋଲି ସୁଲୋଚନା ଦାସ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ।

   Related Posts