Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

୨୪ ଡିସେମ୍ବର, ସୋମବାର

24/12/2018 at 11:12 AM

ମେଷ – କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଧନବାନ ହେବେ । ଗୁଭଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଉପାର୍ଜନକାରୀ ହେବେ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହି ଶକ୍ତିମାନ୍ ହେବେ ।


ବୃଷ – ବହୁ ଶୁଭ ଯୋଗ ଥାଇ ବି ମନରେ ଗ୍ଳାନି ଆସିପାରେ । ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ମିଠା କଥା କହି ଶତ୍ରୁତାର ଅବସାନ ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି ।


ମିଥୁନ – ଜନ ସଂପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଅର୍ଥପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଦିଅଁ ଦର୍ଶନର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅଛି । ଭାଗ୍ୟବାନ୍ ହେବେ । ଅର୍ଥ ସାମାନ୍ୟ ଚେଷ୍ଟାରେ ପାଇବେ ।


କର୍କଟ- ଶତ୍ରୁ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ଅନୁଗୃହୀତ ହେବେ । ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।


ସିଂହ – ସୁଯୋଗର ଉପ ଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି । ପରୋପକାର କରି ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ସୁଖ-ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ କର୍ମ କୁଶଳତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ।


କନ୍ୟା – ଚିନ୍ତା ଦୂରେଇ ଯିବ । ଧନ କ୍ଷୟ ହୋଇପାରେ । ପରିଣାମକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଅନୁଷ୍ଠାନର ଭୁଲ ମାର୍ଗ ଅନୁସରଣ କରିବା ଅନୁଚିତ୍ ।


ତୁଳା – ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତାରେ ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି ।


ବିଛା – ହଜି ଥିବା ଦ୍ରବ୍ୟ ଖୋଜିଲେ ମିଳିପାରେ । କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପରାୟନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବିଳାସ ବ୍ୟବସନରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ ହେବ ।


ଧନୁ – କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିରୋଧକୁ ବୁଦ୍ଧି-ବଳ ପ୍ରୟୋଗ କରି ଦୁର କରିପାରନ୍ତି । ଦୀର୍ଘଦିନର ଆଶାପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ । ଦେବ ଦର୍ଶନର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅଛି ।


ମକର – ପରର ଉପକାର କରିବାକୁ ଯାଇ ନିଜେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଦିନଟି ସମସ୍ୟା ବହୁଳ ହୋଇପାରେ ।


କୁମ୍ଭ – କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂର୍ପାୟନ କରି ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଘଟିବ । ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହୋଇପାରେ ।


ମୀନ – ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜ,ସୁଲଭ ହେବ । ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ।

   Related Posts