Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

୨୨ ଡିସେମ୍ବର, ଶନିବାର

22/12/2018 at 11:27 AM

ମେଷ – ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଆୟ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ହେଉଥିବା ବେଳେ ଅପରାହ୍ନରେ ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବାର ମିଳୁଛି । ଗଣିତଜ୍ଞ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିବ ।


ବୃଷ – ବିବାଦୀୟ ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନ ନେଇ ଚୁପ୍ ରହିବା ସବୁଠୁଁ ଭଲ । ଚକ୍ଷୁପୀଡା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଚଳାଇଥିବା ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ ।


ମିଥୁନ – ଜନ ସମର୍ଥନ ପାଇ ଲୋକ ପ୍ରତିନିଧି ହୋଇପାରନ୍ତି । ଦିନଟି ମଙ୍ଗଳମୟ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ. ନୀରୋଗୀ ହେବେ ।


କର୍କଟ- ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କର୍ମବୀର ଭାବେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ କରିବେ । କୀର୍ତ୍ତିମାନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।


ସିଂହ – ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସ୍ଥିିତିର ବିଲୋପ ଘଟି ଉନ୍ନତିର ମାର୍ଗ ଉନ୍ମକ୍ତ ହେବ । ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ । ଆସନ୍ନ ପ୍ରସବା ଥିଲେ ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ।


କନ୍ୟା – ଅଯଥାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଧର୍ମୀୟ ଭାବନା ସ୍ଥାନ ପାଇବ । ସ୍ୱାଭିମାନୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନ ଆରୋହଣ ମନା ।


ତୁଳା – ବନ୍ଧୁ, ସଖା, ସହୋଦର ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିଗରୁ ସହାୟତା ମିଳିବ । ଯଶ ଅର୍ଜନ କରିପାରନ୍ତି । ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଉପାଦେୟ ହୋଇପାରେ ।


ବିଛା – ଶତ୍ରୁଭୟ ଦୂର ହୋଇପାରେ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିପାରନ୍ତି । ଚକ୍ଷୁପୀଡା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ବନ୍ଧୁ ସୁଖ ମିଳିପାରେ ।


ଧନୁ – ନିଜର ଶକ୍ତି ଓ ବଳ ଖଟାଇ ଶାରିରୀକ ଶ୍ରମ କରିପାରନ୍ତି । ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର ହେବେ । ଥଣ୍ଡା କଫରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମର ସୂଚିତ ହେଉଛି ।


ମକର – ଦାନ ଧର୍ମକୁ ଜୀବନର ବ୍ରତ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି । ଧର୍ମ ମାର୍ଗରୁ ବିଚ୍ୟୁତ ହେବେ ନାହିଁ । କୃଷିରୁ ଆୟ ଆସିବ । ଛନ୍ଦ, କପଟ ହୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।


କୁମ୍ଭ – ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ପାରଦର୍ଶିତା ଲାଭ କରିବେ । ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ପରୋପକାରୀ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହୋଇପାରନ୍ତି ।


ମୀନ – ନିଜେ ଅଜାଣତରେ ନିଜର କ୍ଷତି ସାଧନ କରିପାରନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସୌଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ ।

   Related Posts