Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

୨୦ ଡିସେମ୍ବର, ଗୁରୁବାର

20/12/2018 at 11:31 AM

ମେଷ – ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । ନାନାବିଧ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଯାବବାହନ ଜନିତ ସୁଖ ମିଳିବାର ସୂଚିତ ହେଉଛି ।


ବୃଷ – ଜଣେ ସୁ ବିଚାରକ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ସରକାରଙ୍କ ରାଜକୋଷରୁ ଧନ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଧନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ ।


ମିଥୁନ – ଧର୍ମ ଭାବନାରେ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ପରୋପକାର କରି ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ଧନବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପରୋପକାର କରି ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ ।


କର୍କଟ- ମନରେ ନୈରାଶ୍ୟ ଭାବ ଜାତ ହୋଇପାରେ । ଶାରିରୀକ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଧନହୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶତ୍ରୁ ଦମନ କରି ନିଃଶଙ୍କ ଓ ଆଶ୍ୱସ୍ତ ହେବେ ।


ସିଂହ – ଆପଣଙ୍କୁ ଧୈର୍ଯ୍ୟର ପୁରସ୍କାର ମିଳିପାରେ । ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । ଅବିବାହିତମାନଙ୍କର ମନୋରମା କନ୍ୟା ସହ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧ ସ୍ଥିର ହେବ ।


କନ୍ୟା – କୌଣସି କାରଣରୁ ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିପାରେ । ଦୁଃସାହସିକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିବେ । ପରଧନରେ ଧନୀ ହେବେ ।


ତୁଳା – ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆର୍ଥିକ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଶତ୍ରୁ ଭୟ ରହିବ । ରାତ୍ରିକାଳରେ ଶତ୍ରୁ ଦମନ କରି ଆଶ୍ୱସ୍ତ ହେବେ । ରାଜପୂଜା ମିଳିବ ।


ବିଛା – ଆପଣପ୍ରଗତି ପଥରେ କେହି ବାଧା ଦେବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଚଳାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କୃଷି କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭବାନ୍ ହେବେ । ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ ।


ଧନୁ – ସତ୍ କର୍ମରେ ଲିପ୍ତ ହେବେ । ଧର୍ମରେ ମନୋନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି । ନୃତ୍ୟ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସକାଳ ଗୁଣଯୁକ୍ତ ହେବେ ।


ମକର – ପ୍ରଭାବ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି । ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟଙ୍କନ ହେବ । ସଙ୍ଗିତ ପ୍ରିୟ ହେବେ । ଉପଯୁକ୍ତ କର୍ମାନୁରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସୁ ଯଶଯୁକ୍ତ ହେବେ ।


କୁମ୍ଭ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଧର୍ମ ଆବରଣରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । କର୍ମ ଫଳ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିବେ । ନାନା ସୁନ୍ଦର ବସ୍ତ୍ର ଲାଭ କରିବେ ।


ମୀନ – ଧନବାନ୍ ହେବେ । ବହୁମିତ୍ରଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ମିଳିବ । ଦେବ-ଦ୍ୱିଜମାନଙ୍କୁ ଭକ୍ତି କରିପାରନ୍ତି । ବୁଦ୍ଧିମାନ୍ ହେବେ । ସୁଭାଷୀ ଓ ସୁବିଦ୍ୟା ଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

   Related Posts