Tuesday, December 11, 2018

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୫ ଡିସେମ୍ବର, ବୁଧବାର

ମେଷ – ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଜିତ ଅନୁଭୂତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିବ । ବିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କଲେ ଉପକୃତ ହେବେ । କୀର୍ତ୍ତିମାନ ହେବେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ ।

ବୃଷ – ମିଥ୍ୟା ଗୁଜବ ମନକୁ ଆନ୍ଦୋଳିତ କରିପାରେ । କୃଷିକ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ଯାନବାହନ ସୁଖ ଅଛି । ପ୍ରଦୂଷଣମୁକ୍ତ ଗୃହବାସ ଉପଯୋଗୀ ହେବ ।

ମିଥୁନ – ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଦେଖା ଦେବ । ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ସୁଖଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ ।

କର୍କଟ- ନୂତନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ହେବେ । ନିର୍ଲୋଭ ହେବେ । ନୀତିରୁ ବିଚ୍ୟୁତ ହେବେ ନାହିଁ । ଧନ ଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ସିଂହ – ସୁଖୀ ହେବେ । ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଭଲ ବୁଳାମଣା ହେତୁ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ହେବେ । ସମୃଦ୍ଧି ମାର୍ଗ ।ାଗକୁ ବଢିବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

କନ୍ୟା – ଶିଳ୍ପ ପାରଦର୍ଶୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପରିବହନ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହୋଇପାରେ । ଶୁଣାକଥାକୁ ବିଶ୍ୱାସ ନ କରି ନିଜ ବୁଦ୍ଧିରେ ବାଟ ଚାଲନ୍ତୁ ।

ତୁଳା – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ପରିସ୍ଥିତିର ମୁକାବିଲା କରି ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ।

ବିଛା – ପୂର୍ବରୁ ଉପୁଜି ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ । ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧିପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ ।

ଧନୁ – ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନୋ ନିବେଶ କରିବେ । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଯାପନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ । ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ ।

ମକର – ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ଅଯଥା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧନକ୍ଷୟ କରିପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖା ଦେଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟହାନୀ ଘଟିବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

କୁମ୍ଭ – ଆମୋଦ ପ୍ରମୋଦରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ଅସମ୍ଭବ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମ୍ଭବ କରିବାର ମାର୍ଗ ଉନ୍ମମୁକ୍ତ ହେବ ।

ମୀନ – ଯୋଗାଯୋଗରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । କୌଣସି କାରଣରୁ ଭୟଭୀତ ହେଲେ ବି ସାହସ ସଞ୍ଚୟ କରି ପରିସ୍ଥିତିର ମୁକାବିଲା କରିବେ ।

333 Views

   You May Also Like