Tuesday, December 11, 2018

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୧ ଡିସେମ୍ବର, ଶନିବାର

ମେଷ – ଦୂରବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ । ଆଶାବାଦୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଭୁଲ ଖବର ପାଇ ବିବ୍ରତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ପ୍ରଭାବ ବିସ୍ତାର କରିବେ ।

ବୃଷ – ଦିନଟି ଶୁଭଙ୍କର । ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ରୁଚିକର ଭୋଜନ ମିଳିବ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ । ବନ୍ଧୁ ଓ ସରକାରୀ ସହାୟତାରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ ।

ମିଥୁନ – ପାରିବାରିକ ସ୍ତରରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଘ୍ନ ଘଟିପାରେ । ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଘଟିବ । ଚେଷ୍ଟାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

କର୍କଟ – ଆବଶ୍ୟକ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଢେର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ଉଚ୍ଚପଦସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ମିଳିବ ।

ସିଂହ – ପରିଶ୍ରମ ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ । ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢି ଚାଲିବେ । ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଗହଣରେ କିଛି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଆଉ ଥରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ ।

କନ୍ୟା – ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ରୋକିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ସଜ୍ଜନଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିପାରେ । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଦାମ୍ପତୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ ।

ତୁଳା – ଶାରିରୀକ ପୀଡା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଅପ୍ରିୟ ସତ୍ୟ କହି ବିରୋଧୀ ହେବା ସହ ଅଡୁଆରେ ପଡିପାରନ୍ତି । ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତରେ ପଡି ପାରନ୍ତି ।

ବିଛା – ଗୁପ୍ତଧନର ସନ୍ଧାନ ପାଇବେ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ସଙ୍କଟ ଉପୁଜି ପାରେ ।

ଧନୁ – ନିଜ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରୟୋଗ କରି କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଜନ ସମାଜରେ ପ୍ରଭାବ ବିସ୍ତାର କରିବେ । ସୁଖ-ଶାନ୍ତିରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ ହେବ ।

ମକର – ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ପ୍ରାଥମିକ ଶତ୍ରୁ ଉତ୍ପାତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲେ ବି ଶେଷରେ ଶତ୍ରୁ ନାଶ କରିବାରେ ସିଦ୍ଧ ହସ୍ତ ହେବେ ।

କୁମ୍ଭ – ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରି ଆତ୍ମ ତୃପ୍ତି ଲାଭ କରିବେ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଅସୁସ୍ଥତାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ମୀନ – ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ । ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

225 Views

   You May Also Like