Tuesday, December 11, 2018

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୨୯ ନଭେମ୍ବର, ଗୁରୁବାର

ମେଷ – ଆୟର ପରିମାଣ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସରକାରୀ ଓ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପାଇ ଲାଭବାନ ହେବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ ।

ବୃଷ – କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜି ପାରେ, ମାତ୍ର ତାହା ସାମୟିକ । ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବିବାଦୀୟ ଭାଗ ନ ନେଇ ଚୁପ୍ ରହିବା ସବୁଠୁ ଭଲ ।

ମିଥୁନ – ବ୍ୟୟ ଅପେକ୍ଷା ଆୟ ଅଧିକ ହେବ । ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ କ୍ରୟ କରିବେ । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ । ଚେଷ୍ଟାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

କର୍କଟ- ଦୂରଯାତ୍ରା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ । ସାଧନା ଫଳବତୀ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଢେର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ଶ୍ରୀ ଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସରକାରୀ ଅର୍ଥ ମିଳିପାରେ ।

ସିଂହ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଦାନ-ଧର୍ମର ଦୀକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ,ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ । ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ ।

କନ୍ୟା – ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିବାର ସୂଚନା ମିଳିପାରେ । ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବିତ ହେବ । ବାଧା-ବିଘ୍ନକୁ ଏଡାଇବେ ମାତ୍ର ବହୁ କଷ୍ଟରେ ।

ତୁଳା – ଆମୋଦ ପ୍ରମୋଦରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନାରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି ।

ବିଛା – ଦେବ ଦର୍ଶନ କରି ଅତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ଧୈର୍ଯ୍ୟହରା ନ ହୋଇ ପରିସ୍ଥିତିର ମୁକାବିଲା କଲେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ ।

ଧନୁ – ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ । ଆଲୋଚନା ମାଧ୍ୟମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ । ପ୍ରଭାବ ବିସ୍ତାର କରି ବହୁଜନଙ୍କୁ କରାୟତ୍ତ କରିବେ ।

ମକର – ଯେକୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ମିଳିବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ । ଶତ୍ରୁ ଉତ୍ପାତକୁ ଦମନ କରିବେ, ମାତ୍ର ଏଥିପାଇଁ କଷ୍ଟ ସହିବାକୁ ପଡିବ ।

କୁମ୍ଭ – କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟଧାରାରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆତ୍ମ ତୃପ୍ତି ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ଯଶସ୍ୱୀ ହେବେ ।

ମୀନ – କାର୍ଯ୍ୟକୁ କରାୟତ୍ତ କରିପାରନ୍ତି । ଶାନ୍ତି, ସନ୍ତୋଷ ମିଳିବ । ବୁଦ୍ଧି ଚାଳନା କରି କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ । ଭାଗ୍ୟୋନ୍ନତି ଘଟିପାରେ ।

368 Views

   You May Also Like