Tuesday, December 11, 2018

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୨୬ ନଭେମ୍ବର, ସୋମବାର

ମେଷ – ଦୃଢ ମନୋବଳକୁ ପାଥେୟ କରି ସୁଚାରୁରୂପେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ । ବ୍ୟୟ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ । କଥାବାର୍ତ୍ତା ମର୍ଯ୍ୟାଦାପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ।

ବୃଷ – ମନଯୋଗ ସହକାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ଆୟ ଯଥେଷ୍ଟ ପରିମାଣର ହେବ । ଚଞ୍ଚଳ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ । ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିବ । ଯଶ ଅର୍ଜନ କରି ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ ।

ମିଥୁନ – କାର୍ଯ୍ୟ ଆୟତ୍ତାଧୀନ ହେବ । ସୁଖ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ପରିବାରର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି ।

କର୍କଟ- ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଭିଜ୍ଞତା ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଦାନ ଧର୍ମରେ ଦୀକ୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମନରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ଦେଖା ଦେବ । ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ ।

ସିଂହ – ଉପୁଜି ଥିବା ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଦୂର ହେବ । ସାମାନ୍ୟ ମାତ୍ରାର ଶାରୀରିକ ପୀଡା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । କୌଣସି କାରଣରୁ ମନରେ ଈର୍ଷାଜାତ ହୋଇପାରେ ।

କନ୍ୟା – ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢି ପାରନ୍ତି । ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବ ସହିତ ମିଶି ଆନନ୍ଦ ଉତ୍ସବ କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ ।

ତୁଳା – ମନରେ ଅହଂଭାବ ଜାଗ୍ରତ ହେବ । ଭ୍ରାତୃଭାବ ଅତୁଟ ରହିବ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ । ବଳବାନ ହେବେ । ଶତ୍ରୁହନ୍ତା ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ବିଛା – ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ଢେର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆକସ୍ମିକ ଧନଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ବ୍ୟବସାୟ ଅଧିକ ଲାଭଜନକ ହେବ ।

ଧନୁ – ବହୁ ବାଧା ବିଘ୍ନକୁ ଏଡାଇ ଆଗକୁ ବଢିବେ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ଧର୍ମ ପରାୟଣ ହେବେ ।

ମକର – ବହୁ ଶୁଭଫଳ ମିଳିପାରେ । ଉଦାର ସ୍ୱଭାବର ହେବେ । ଦାନ ଧର୍ମରେ ଦୀକ୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଥଣ୍ଡା କଫରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ – ବିଶୃଙ୍ଖଳାକାରୀଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ପ୍ରକାଶ କରିବେ । ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ । ଶୋଭନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱେ ଉଦାହରଣ ହେବେ । ମିତ୍ର ସୁଖ ମିଳିବ ।

ମୀନ – ଯାତ୍ରା ଶୁଭ ହେବ । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ମୋକଦ୍ଦମାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ । ଧନ ସମ୍ପଦ ଭରପୂର ରହିବ ।

293 Views

   You May Also Like