Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

୨୫ ନଭେମ୍ବର, ରବିବାର

25/11/2018 at 12:12 PM

ମେଷ – ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ପଥରୋଧକୁ ଏଡାଇ ଆଗକୁ ବଢି ପାରନ୍ତି । ବହୁ ଧନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ଉତ୍ତମ ବଂଶରୁ କନ୍ୟା ଆଣିବାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ।

ବୃଷ – ଦିନସାରା କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି । ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ମିଳିବ । ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳମୟ କରିପାରନ୍ତି ।

ମିଥୁନ – କୃଷିରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ । କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ନିଷ୍ଠ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପ୍ରୀତି ଲାଭ କରିବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ପଦସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ପାଇ ଉପକୃତ ହେବେ ।

କର୍କଟ- କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜି ପାରେ । ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିପାରେ । ସନ୍ତୋଷ,ଶାନ୍ତି ସହିତ ଶ୍ରୀ ଲାଭ ହେବ । କର୍ମରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ ।

ସିଂହ – ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନୋନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି । ଧନକ୍ଷୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଗୁଜବ ଶୁଣନ୍ତୁ ନାହିଁ । କାରଣ ମନକୁ ଆତଙ୍କିତ କରିପାରେ ।

କନ୍ୟା – ପରିସ୍ଥିତି ଆୟତ୍ତାଧୀନ ହେବ । ସୁଖ-ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ହସ-ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇବେ । ସ୍ନେହ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଲାଭ କରିବେ ।

ତୁଳା – କୌଣସି କାରଣରୁ କ୍ରୋଧ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ ।

ବିଛା – ଭ୍ରାତୃ ବିବାଦର ଅବସାନ ଘଟିବ । ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର ହୋଇପାରନ୍ତି । ପଦୋନ୍ନତି ଘଟିବାର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ବ୍ୟବସାୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଜନକ ହେବ ।

ଧନୁ – ବହୁ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ନିଜ ସମ୍ମାନକୁ ଜଗି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ହେବ । ଯେତେ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିବା ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ।

ମକର – ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖା ଦେଲେ ବି ତାହା ମାତ୍ର କ୍ଷଣିକ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ସମ୍ମାନ ବଜାୟ ରଖିବେ ।

କୁମ୍ଭ – ଧନାଗମର ସୁଯୋଗ ଅଛି । ଚଞ୍ଚଳ ମନା ହେବେ । କୀର୍ତ୍ତିମାନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷରେ ପରିଗଣିତ ହେବେ । ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ରହିବ ।

ମୀନ – କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଘଟିବ । ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ସରକାରୀ ବା ବନ୍ଧୁ ସହାୟତାରେ ଲାଭବାନ ହେବେ । ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ ମିଳିବ ।

   Related Posts