Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୨୧ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ଶୁକ୍ରବାର

21/09/2018 at 9:38 AM

ମେଶ – ଅନ୍ୟ କଥାରେ ପରିଚାଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସେବା ମନୋଭାବ ଜାଗ୍ରତ ହୋଇପାରେ । ସେବା ମନୋଭାବ ଜାଗ୍ରତ ହୋଇପାରେ । ବ୍ରତ ଦାନରେ ଦୀକ୍ଷିତ ହେବେ ।

ବୃଷ – ସୁଖକର ଘଟଣା ଘଟି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ମଝିରେ ଗ୍ଳାନି ଦେଖା ଦେଇ ପାରେ । ସ୍ୱାଭିମାନୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ।

ମିଥୁନ – ଉତ୍ତମ ମିତ୍ରଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ମିଳିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ସମାଜ ସେବା ପ୍ରତି ମନ ବଳାଇବେ । ଶାନ୍ତ ଓ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବେ ।

କର୍କଟ- ବ୍ୟବସାୟରେ ଢେର ଉନ୍ନତି ଘଟିପାରେ । କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତ୍ମ ଗର୍ବ ଦେଖାଇ ପାରନ୍ତି । ଭାଇମାନଙ୍କ ଉପରେ ସ୍ନେହ ଭାବ ରହିବ ।

ସିଂହ – ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ପରାମର୍ଶ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର ହେବେ । ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ।

କନ୍ୟା – ଉଦାର ସ୍ୱଭାବର ହେବେ । ସୁଖୀ ହେବେ । ଦାନ ଧର୍ମରେ ଦୀକ୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଉତ୍ତମ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବେ ସମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିଗଣିତ ହେବେ ।

ତୁଳା – ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କତାର ସହ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ଆସ୍ତିକ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଥଣ୍ଡା କଫରେ ପୀଡିତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ବିଛା – ବିରକ୍ତିକର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜି ପାରେ । ସ୍ୱାଧୀନମନା ହୋଇ ପରାମର୍ଶ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ ଓ ବିଭାଗୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଆସ୍ଥାଭାଜନ ହେବେ ।

ଧନୁ – ଚାପ ପ୍ରୟୋଗ କରି କାର୍ଯ୍ୟ ହାତକୁ ଆଣିବାକୁ ପଡିବ । ବଳବାନ ହେବେ । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟଯୁକ୍ତ ହୋଇପରନ୍ତି । ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ ମିଳିବ ।

ମକର – ଯେତେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଉପୁଜିଲେ ବି ସବୁ ବାଧା ବିଘ୍ନକୁ ଏଡାଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିପାରନ୍ତି । ଚଞ୍ଚଳ ସ୍ୱଭାବର ହେବେ । ଚକ୍ଷୁରେ ସାମାନ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ – ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ ।

ମୀନ – ଶତ୍ରୁ ଉପରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରି ପାଇବେ । ପରିବାରର ମୁଖ୍ୟ ହେବେ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ଦୟାଳୁ ସ୍ୱଭାବର ହେବେ ।

   Related Posts