Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

୨୩ ନଭେମ୍ବର, ଶୁକ୍ରବାର

23/11/2018 at 9:09 AM

ମେଷ – କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ଶୃଙ୍ଖଳିତ ହେବ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ସୌଖିନ ପଦାର୍ଥ ଉପରେ ରୁଚି ରହିବ । ସର୍ବ ସୁଖ ମିଳିବ ।

ବୃଷ – ସେବା-ପୂଜାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ । ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ଅଛି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୋଧ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ ।

ମିଥୁନ – ପୂର୍ବରୁ କରି ଆସୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ଭାବ ସହ ଚଳିବେ । ମହାଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

କର୍କଟ- ଭ୍ରାତୃ ବିବାଦ ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ମନସ୍ତାପ କରିପାରନ୍ତି । ଯେତେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପାଇ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବା କଷ୍ଟ ସାଧ୍ୟ ।

ସିଂହ – କାର୍ଯ୍ୟରେ ସିଦ୍ଧି ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଚାଲୁ ରଖିବେ । ଆଦର ସମ୍ମାନ ମିଳିବ । ବସ୍ତୁ ଆଭୂଷଣ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ଠାକୁରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ବଳାଇ ପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା – ବନ୍ଧୁ ମେଳରେ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆତ୍ମ ବଡିମା ଦେଖାଇବା ଅନୁଚିତ ମନେ କରିବେ । ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରୟୋଗ କରି ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅର୍ଜନ କରିବେ ।

ତୁଳା – ପଠନ,ଲିଖନ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ସୁଖ,ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନାରେ ମନ ଦେବେ ।

ବିଛା – ରଣାଙ୍ଗନରେ ନିଜର ପାରଦର୍ଶିତା ପ୍ରତିପାଦନ କରିବେ । ନିଜର ଧର୍ମ ଓ କର୍ମର ଅଭ୍ୟୁଦୟ ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି । ବହୁ ମିତ୍ରଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ପ୍ଧବ ଉତ୍ଫୁଲ୍ଲିତ ହେବେ ।

ଧନୁ – କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ । ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ କଥା କହି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରି ନେବେ ।

ମକର – ତରବର ନ ହୋଇ ଧୀରେ, ସୁସ୍ଥେ କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ । ଗୃହରେ ଶାନ୍ତି ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ।

କୁମ୍ଭ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଧନାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଅସୁସ୍ଥତାର ଉପଶମ ହେବ ।

ମୀନ – ଶାନ୍ତି ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ପଥରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ । ଘାତ ଚନ୍ଦ୍ର ଯୋଗୁଁ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳରେ ସତର୍କତା ସହ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ ।

   Related Posts