Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ଖସୁନି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଆଉ ୬ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ସରିଲା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଙ୍ଗ୍ ସେରିମନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ଗାଡି ପାର୍ଟସ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ନେଇଗଲେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଅଜଗରକୁ ଗିଳିଲା ଅହିରାଜ, ସାତକୋଶିଆରେ ବିରଳ ଘଟଣା !
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ହଜିଯିବ ଶୀତ, ୨୩ରୁ ବର୍ଷା !
  • ||

୫ ନଭେମ୍ବର, ସୋମବାର

5/11/2018 at 8:25 AM

ମେଷ – ଦକ୍ଷତାର ପ୍ରତିପାଦନ କରିବେ । କ୍ରୋଧ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ । ଯେକୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ବୃଷ – ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ଶତ୍ରୁ ବିନାଶ କରିବାର ସକ୍ଷମ ହେବେ । ବୁଦ୍ଧିମାନ ହେବେ । କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରି ଗର୍ବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ମିଥୁନ – ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିପାରେ । ବହୁ ସୁଫଳର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ଉନ୍ନତି ମାର୍ଗରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ । କୃଷି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିପାରନ୍ତି ।

କର୍କଟ- ବହୁ ପରିଶ୍ରମରେ କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆମୋଦ ପ୍ରମୋଦରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ ହେବ ।

ସିଂହ – ଧନ ସଞ୍ଚୟ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ । ଆଶାବାଦୀ ହେବେ । ଗୋପନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହେବେ । ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା – ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ବନ୍ଧୁ ବା ସରକାରୀ ସହାୟତା ପାଇ ଲାଭବାନ ହେବେ । ଉତ୍ତମ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ ।

ତୁଳା – ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । କର୍ମତତ୍ପରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବା ଆଶା କରାଯାଏ । ଥଣ୍ଡା କଫ ଜନିତ ପୀଡା ଭୋଗୀ ପାରନ୍ତି ।

ବିଛା – ସୁଖ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ପରୋପକାରୀ ହେବେ । ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ । ଭୋଗ ବିଳାସରେ ଦିନ ବିତାଇ ପାରନ୍ତି ।

ଧନୁ – ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ, ଫଳ ଶୁଭଦାୟକ ହେବ । କର୍ମଚଞ୍ଚଳ ରହିବେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ । ଶାନ୍ତି, ସନ୍ତୋଷ ମିଳିବ ।

ମକର – ବନ୍ଧୁ ବର୍ଗରେ ଅପ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସେବା ପୂଜା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ । ଭୋଗାସକ୍ତ ହେବେ । ଧଣ ଲାଭକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ – ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଦାନୁବାଦ ଉପୁଜିପାରେ । କୀର୍ତ୍ତିମାନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସତ୍ ପଥର ପଥିକ ହେବେ ।

ମୀନ – ଅନ୍ୟର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହେବେ । ବନ୍ଧୁ ସୁଖ ପାଇବେ । ସତ୍ କର୍ମରେ ବ୍ୟୟ କରିବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

   Related Posts