Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ଫେବୃଆରୀ ୧୪ ତାରିଖ, ଶୁକ୍ରବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

14/02/2020 at 6:54 AM

ମେଷ– ମନ ଉତ୍ସାହିତରହିବ । ଅଫିସରେ କୌଣସି ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ପରିଚୟ ରହିବ ।କୋର୍ଟ କଚେରି ମାମଲା ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ହୋଇପାରେ ।ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଇଟ୍‌ ଗ୍ରୀନ୍‌ ।ଶୁଭଅଙ୍କ ୬ ।

ବୃଷ–କୌଣସି ବଡବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବା ଲାଭପ୍ରଦ ଏବଂଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ ।ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଖୁସି ରହିବେ ।ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଳ୍ପ ମାତ୍ରାରେ କ୍ଷତିହେବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ୟେଲୋ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧ ।

ମିଥୁନ – ଜରୁରୀ କାମରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ।କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ଆଚରଣ ଦେଖାନ୍ତୁ ।କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହନ୍ତୁ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

କର୍କଟ– ପୁରୁଣାବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍‌ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି । ନୂଆକାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିବ । ଅଫିସରେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ରହେବେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ ।ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।

ସିଂହ –କୌଣସି ଜରୁରୀ କାମ ପୂରାହେବ । ଘରକୁ ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି ।ବିବାହିତଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ ।ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଭୋଜନ କରିବେ ।କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭରୁ ବଡ ଲୋକଙ୍କ ରାୟ ନେଇ ଯିବା ଉଚିତ୍‌ ।ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ନୀଳ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

କନ୍ୟା–ଉତ୍ତମ ବ୍ୟବହାର ଲାଗି ସମସ୍ତଙ୍କର ପ୍ରିୟହେବେ ।ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟିଭଲ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ।ବଡ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

ତୁଳା–ସକାରାତ୍ମକକାମରେ ମନ ଲଗାନ୍ତୁ । ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ । ଅଧ୍ୟାପକବର୍ଗଙ୍କୁ ଭଲ ସୁଯୋଗମିଳିବ ।ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ପତ୍ନୀଙ୍କସାହାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁଲାଭ ଦେବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗବ୍ରାଉନ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

ବିଛା–କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ଲାଗି ନୂଆ ଉପାୟ ମିଳିବ ।ବ୍ୟାବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୁର ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୁଧାର ଆସିବ ।ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

ଧନୁ –ବିନା ବାଧାରେ କାମଶେଷ ହେବ ।ଉନ୍ନତିର ନୂଆ ମାର୍ଗ ଖୋଲିବ ।ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଦେଶ ଯାଇପାରନ୍ତି ।ବିବାହ ପାଇଁଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ, ଦୂର ହୋଇପାରେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗକଫି ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯ ।

ମକର–ଘରେ ଧାର୍ମିକ ସମାରୋହର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି ।ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ ।ଜରୁରୀ କାମସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳହେବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ।

କୁମ୍ଭ -ଆତ୍ମ ସମୀକ୍ଷାରେ ସମୟ ବିତିବ ।ଘରକୁ କୁଣିଆ ଆସିପାରନ୍ତି । ନୂଆକାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାପୂର୍ବରୁ ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶକରନ୍ତୁ ।ଯାନବାହନ ପ୍ରତିସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ମୀନ – ପୁରୁଣା ସଂପର୍କରୁ ଲାଭ ମିଳିବ ।ରାଜନୀତିରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କୁ ବଡ ପଦ ମିଳିପାରେ । ଅଧ୍ୟାପିକାଙ୍କ ଲାଗି ଧନ ଲାଭର ନୂଆରାସ୍ତା ଖୋଲିବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ପିଚ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।

   Related Posts