Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ୨୧ ଜଣିଆ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଥିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍, ଇକମୋ ପଦ୍ଧତିରେ ସୁସ୍ଥ କଲେ ସମ୍ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଦ୍ଵିତୀୟ ଲହର ସଂକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୦୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ କୃଷକଙ୍କ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୃଷକ-ସରକାରଙ୍କ ଆଲୋଚନା ବିଫଳ, ଡିସେମ୍ବର ୯’ରେ ପୁଣି ବୈଠକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଷଣ୍ଢକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଲା କାର୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪ ଜଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀ’ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରାଇଦେଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଘର ବାଡିପଟୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ମୁହଁରେ ରହିଛି କ୍ଷତଚିହ୍ନ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୨ ବଖରା ଘର ସହ ଜଳିଗଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଆରୋହୀ ପିଟିହେଲେ ଟ୍ରକ୍‌ରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

୨୦ ଅକ୍ଟୋବର, ଶନିବାର

20/10/2018 at 8:55 AM

ମେଷ – ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ । କର୍ମତତ୍ପର ରହିପାରନ୍ତି । ସାଧନା ଫଳପ୍ରସୂ ହୋଇପାରେ । ବିଭିନ୍ନ ଘଟଣାରେ ଉନ୍ନତି ମାର୍ଗରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ ।

ବୃଷ – ସଫଳତାର ପାଦ ଆଗକୁ ବଢିପାରେ । ଦାନ ଧର୍ମକୁ ବ୍ରତ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି । ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସ ମଧ୍ୟରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିବେ ।

ମିଥୁନ – କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ଶାରିରୀକ ପୀଡା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଓ ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଏକତ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ପ୍ରତି ପାଦପାତରେ ସତର୍କତା ଲୋଡା ।

କର୍କଟ- ସଫଳତାର ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ହେବେ । ପ୍ରୀତି ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ । ଆଶା ଫଳବତୀ ହେବେ ।

ସିଂହ – ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ମନରେ ଅହଂଭାବ ଉଦ୍ରେକ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଯୋଗୁଁ ଯାନବାହନରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ ।

କନ୍ୟା – ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଭାବ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି । ହସ,ଖୁସିରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ତୁଳା – ନିଜ ସମ୍ମାନକୁ ଜଗି ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ଶୁଭା-ଶୁଭ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପାଇବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ରାଜପୂଜା ମିଳିପାରେ । ବହୁ ପୋଷକ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ବିଛା – ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ହେବ । ବନ୍ଧୁ ସୁଖ ମିଳିପାରେ । ସତ୍ କର୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ ।

ଧନୁ – କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଚାଲିବେ, ମାତ୍ର ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ହେଲେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ । ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ ।

ମକର – ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ସୁଖ-ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ଅଛି । ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

କୁମ୍ଭ – ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ଠାକୁରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ପାପ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଘୃଣା କରିବେ । ଧର୍ମ ବଳରେ ବଳୀୟାନ ହେବେ ।

ମୀନ – ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ । ପ୍ରୀତି ଭୋଜନ ମିଳିପାରେ । ଅସୁସ୍ଥତା ଉପଶମ ହେବ । କର୍ମ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ମିଳିବ ।

   Related Posts