Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭରତିଆ ଟାୱାରରୁ ଡେଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ପରିଚୟ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ଟିୟୁସନ୍‌ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଡ୍ରେନ୍‌ ପାଣିରେ ଭାସିଗଲେ ନାବାଳକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଛିଡୁନି ଅଡୁଆ, ହଟୁନି ସସପେନ୍ସ : ପଞ୍ଜାବ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାକୁ ମନା କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ଅମ୍ବିକା ସୋନୀ
  • ||
  • ବର୍ଷାରେ ଭାସିଗଲା କାଠପୋଲ, ୪୨ ପରିବାର ବାହ୍ୟ ଜଗତରୁ ବିଛିନ୍ନ
  • ||
  • ଟଳିଲା ବନ୍ୟା ଆଶଙ୍କା, ମହାନଦୀ ସମେତ ଶାଖାନଦୀରେ କମୁଛି ପାଣି
  • ||
  • ତିର୍ତ୍ତୋଲ ଓ କୁଜଙ୍ଗରେ ବଢୁଛି ଦୁର୍ଦ୍ଦଶା, ୧୦ ଗାଁରେ ପଶିଲା ବନ୍ୟାଜଳ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୦୯ ମୃତ
  • ||
  • ସଫଳ ହେଲା SPACE-X INSPIRATION ମିଶନ, ଅନ୍ତରୀକ୍ଷରୁ ଫେରିଲେ ୪ ପର୍ଯ୍ୟଟକ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬୨୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

୨୦ ଅକ୍ଟୋବର, ଶନିବାର

20/10/2018 at 8:55 AM

ମେଷ – ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ । କର୍ମତତ୍ପର ରହିପାରନ୍ତି । ସାଧନା ଫଳପ୍ରସୂ ହୋଇପାରେ । ବିଭିନ୍ନ ଘଟଣାରେ ଉନ୍ନତି ମାର୍ଗରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ ।

ବୃଷ – ସଫଳତାର ପାଦ ଆଗକୁ ବଢିପାରେ । ଦାନ ଧର୍ମକୁ ବ୍ରତ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି । ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସ ମଧ୍ୟରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିବେ ।

ମିଥୁନ – କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ଶାରିରୀକ ପୀଡା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଓ ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଏକତ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ପ୍ରତି ପାଦପାତରେ ସତର୍କତା ଲୋଡା ।

କର୍କଟ- ସଫଳତାର ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ହେବେ । ପ୍ରୀତି ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ । ଆଶା ଫଳବତୀ ହେବେ ।

ସିଂହ – ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ମନରେ ଅହଂଭାବ ଉଦ୍ରେକ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଯୋଗୁଁ ଯାନବାହନରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ ।

କନ୍ୟା – ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଭାବ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି । ହସ,ଖୁସିରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ତୁଳା – ନିଜ ସମ୍ମାନକୁ ଜଗି ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ଶୁଭା-ଶୁଭ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପାଇବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ରାଜପୂଜା ମିଳିପାରେ । ବହୁ ପୋଷକ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ବିଛା – ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ହେବ । ବନ୍ଧୁ ସୁଖ ମିଳିପାରେ । ସତ୍ କର୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ ।

ଧନୁ – କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଚାଲିବେ, ମାତ୍ର ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ହେଲେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ । ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ ।

ମକର – ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ସୁଖ-ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ଅଛି । ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

କୁମ୍ଭ – ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ଠାକୁରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ପାପ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଘୃଣା କରିବେ । ଧର୍ମ ବଳରେ ବଳୀୟାନ ହେବେ ।

ମୀନ – ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ । ପ୍ରୀତି ଭୋଜନ ମିଳିପାରେ । ଅସୁସ୍ଥତା ଉପଶମ ହେବ । କର୍ମ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ମିଳିବ ।

   Related Posts