ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ କଲେନି ସିଦ୍ଧୁ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦର୍ଶାଇ ମାଗିଲେ ସମୟ
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରୟାଲ୍ସ ବନାମ କିଙ୍ଗସ, ଜିତିଲେ ପ୍ଲେ-ଅଫରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବ ରାଜସ୍ଥାନ
  • ||
  • ଲାଲୁ ପରିବାରକୁ ଗୁଡ୍ ମର୍ଣ୍ଣିଂ କଲା ସିବିଆଇ : ସକାଳୁ ସକାଳୁ ୧୭ ଜାଗାରେ ଚଢଉ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ବଢିବ ତାତି, ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ୨୭ ମାସ ପରେ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ୱାଗତ ପାଇଁ ପହଁଚିଲେ ଶିବପାଲ ଯାଦବ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ବୋମାମାଡ, ସହିଦନଗର ଥାନା ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବେ ସିଦ୍ଧୁ, ବର୍ଷେ ପାଇଁ ଯିବେ ଜେଲ୍ !
  • ||
  • ଆଜି ଜେଲରୁ ମୁକୁଳି ପାରନ୍ତି ଆଜମ ଖାନ, ଜେଲରେ ପହଁଚିଲା ଜାମିନ ଆଦେଶ
  • ||

୧୮ ଅକ୍ଟୋବର, ଗୁରୁବାର

18/10/2018 at 9:02 AM

ମେଷ – ଧନ-ଧାନ୍ୟରେ ଭଣ୍ଡାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଦୃଢ ପୌରୁଷର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ସୁଖ ମିଳିବ । ମିଷ୍ଟଭାଷୀ ହେବେ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବେ ।

ବୃଷ – ନିରନ୍ତର ଭାବେ ଦେବ ପୂଜାରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ଆମୋଦ ପ୍ରମୋଦରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

ମିଥୁନ – କାର୍ଯ୍ୟର ଗତି ମାନ୍ଦା ହୋଇପାରେ । ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ମନ ବ୍ୟାକୁଳ ରହିବ । ଯୁଗ୍ମ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ ।

କର୍କଟ- ଧନ-ସମ୍ପଦ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ବିବାଦରେ ଏପରିକି ଶତ୍ରୁ ସହିତ ଲଢିବ । ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟର ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମାଗିପାରନ୍ତି । ଆଶା ଫଳବତୀ ହେବ ।

ସିଂହ – ଧାର୍ମିକ ଚିନ୍ତା ଶୁଭଫଳ ଦାୟକ ହେବ । ମୌନ ବ୍ରତ ଆଚରଣ କରିବେ । ବହୁ ଉନ୍ନତିକର ଘଟଣା ଘଟିପାରେ । ହଠାତ୍ ଅର୍ଥପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

କନ୍ୟା – ହଜିଥିବା ଦ୍ରବ୍ୟ ଖୋଜିଲେ ମିଳିବ । ପୌରୁଷର ପାରାକାଷ୍ଠା ପ୍ରତିପାଦନ କରିପାରନ୍ତି । ପରଧନରେ ଧନୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ ।

ତୁଳା – ଶ୍ରେଷ୍ଠ କର୍ମଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ରାଜପୂଜା ପାଇବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଶାସ୍ତ୍ରଜ୍ଞ ହେବେ । ଧନବାନ ହେବା ଆଶା କରାଯାଏ ।

ବିଛା – ସ୍ୱକର୍ମ ଜନିତ ଅର୍ଜିତ ଅର୍ଥ ପାଇବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ବସ୍ତ୍ର-ଭୂଷଣ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ।

ଧନୁ – ଯୋଗା-ଯୋଗ ଫଳଦାୟକ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରୁତ୍ସାହ ଦେଖା ଦେଇପାରେ । ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ମିଷ୍ଟଭାଷୀ ହେବେ ।

ମକର – ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରୁ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଉପାର୍ଜନ ଉଣା ହେବ ନାହିଁ ।

କୁମ୍ଭ – ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ନାନା ସୁଖର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ବିଶାଳ ଯଶ ଅର୍ଜନ କରି ଆତ୍ମତୃପ୍ତି ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରନ୍ତି ।

ମୀନ – ଯୋଗାଯୋଗରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ହେବ । କର୍ମ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ଗୁରୁ, ଗୁରୁଜନମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ବିନୟାବନତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

   Related Posts