Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ତୃତୀୟ ଲହର ଚାଲିଛି, ତଥାପି ଭୟଭୀତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ: ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୋଲିସ କବଜାରେ ୩ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ, ୧୭୨ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • କ୍ୟାପଟେନ୍ ପଦ ଛାଡିବା ପରେ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ରେ ସୁଧାର, ଟପ୍-୧୦କୁ ଫେରିଲେ ବୁମରା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି; ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ଜାଆଁଳା ଭାଇ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶି ପାରନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୌର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ- ପାର୍ଟି ମୋର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲା
  • ||
  • ଭାରତର ଷ୍ଟାର ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା, ୨୦୨୨ ହେବ ଶେଷ ସିଜିନ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଗ୍ଲୋବାଲ ମେୟର୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ-୨୦୨୧: ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ସହରରେ ରାଉରକେଲା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଅକ୍ଟୋବର ୭ ତାରିଖ, ସୋମବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

7/10/2019 at 11:24 AM

ମେଷ– ଆପଣଙ୍କଜୀବନଶୈଳୀ ପାଇଁ ଦିନଟିବଢିଆରହିବ ।ମିତ୍ରଙ୍କସହିତଭେଟହେବ । ଧନଲାଭର ନୂଆରାସ୍ତାଖୋଲିବ । ଦାଂପତ୍ୟଜୀବନ ମଧୁରହେବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

ବୃଷ– ନିଜକୁଉର୍ଜାଭରା ଅନୁଭବକରିବେ ।ଇଂଜିନିୟର ଅନୁଭବର ପ୍ରୟୋଗଠିକ୍ ଦିଶାରେକରିବେ । ଅଧିକାରୀଙ୍କସହିତବିଶେଷସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଆଲୋଚନାକରିବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗଲାଲ୍ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧

ମିଥୁନ – ଆପଣଉତ୍ସାହରେଭରିରହିବେ । ଅଫିସକାମରେସହରବାହାରକୁ ଯିବେ । ଅଚାନକ ଧନଲାଭହେବ ।କୌଣସି ନିର୍ମାଣକାର୍ଯ୍ୟଲାଗିଯୋଜନାକରିବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫ ।

କର୍କଟ– ଦିନଟି ଅନୁକୁଳରହିବ ।ବ୍ୟବସାୟ ଓ ଚାକିରିରେ ପୁରୁଣାବିବାଦ ସମାସ୍ତହୋଇଯିବ । ଧନଲାଭହେବ ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧରେମିଷ୍ଟତା ଆସିବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ପିଙ୍କ୍ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।

ସିଂହ – ଦୁନିଆକୁକିଣିନେବାରଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କଭିତରେରହିବ ।ମିଠାମିଠା କଥା କହିସ୍ତଗିତ ଥିବାକାମସହଜରେକରିନେବେ ।ପ୍ରେମସଂପର୍କ ନିବିଡହେବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

କନ୍ୟା – ଆପଣଙ୍କଉର୍ଜାରସ୍ତରବୃଦ୍ଧିହେବ ।କଥାରେସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତକରିବେ । ଅଫିସରେବରିଷ୍ଠଙ୍କରସାହାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ ।ବିବାହିତଲୋକଙ୍କଲାଗି ଦିନଟିଭଲ ।ଶୁଭରଙ୍ଗକଫି ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ତୁଳା–କାର୍ଯ୍ୟବ୍ୟସ୍ତତାହେତୁକ୍ଳେଶ ଅନୁଭବକରିବେ ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧରେଭାବପ୍ରବଣହୋଇପାରନ୍ତି । ଦିନଟିମଧ୍ୟମ ଧରଣରରହିବ ।ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକହେବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧ ।

ବିଛା– ଧାର୍ମିକକାର୍ଯ୍ୟରେସହ-ଯୋଗକରନ୍ତୁ, ଦୀର୍ଘ ଦିନରକୌଣସି ଆଶା ପୂରଣହେବ ।ଟ୍ରାଭେଲଏଜେନ୍ସିକ୍ଷେତ୍ରରେକାମକରୁଥିବାବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କଲାଗି ଦିନଟିଭଲ ।ଶୁଭରଙ୍ଗଲାଲ୍  । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯ ଧନୁ –କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେଏଭଳି ଅବସରମିଳିବ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆମଦାନିବୃଦ୍ଧିହେବ । ପରିବାରରଜ୍ୟେଷ୍ଠଲୋକଙ୍କୁସାହାର୍ଯ୍ୟକରିବେ ।ଛାତ୍ରଙ୍କୁକିଛି ନୂଆଶିଖେଇବାର ଅବସର ପାଇବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ମକର–ବିଶେଷକାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରାରେ ଯିବେ ।ବରିଷ୍ଠଙ୍କସାହାର୍ଯ୍ୟରେସ୍ଥଗିତ ଥିବାକାମସଂପୂର୍ଣ୍ଣହେବ । ପରିବାରରେସୁଖଶାନ୍ତିବୃଦ୍ଧିହେବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗଲାଲ୍ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।

କୁମ୍ଭ  -ପୂଜାପାଠରେସମୟବିତିବ ।ବହୁ ଦିନରଲାଗିରହିଥିବାଚିନ୍ତା ଦୂରହେବ ।କୌଣସି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ । ପିଲାମାନେ  କ୍ରୀଡାକ୍ଷେତ୍ରରେ ମନ ବଳାଇବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ନୀଳ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।

ମୀନ – ଈଷ୍ଟଦେବଙ୍କ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁସମ୍ଭାବ୍ୟସଂକଟ ଦୂରହେବ ।ସାମାଜିକକାର୍ଯ୍ୟକରିବାରେ ଅଧିକସମୟ ଦେବେ ।ପ୍ରେମରେବିଫଳହେବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧୂସର ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

   Related Posts