Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରିଜରେ ଝୁଲିଛି ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଖୋଲିଲା ଭିତରକନିକା, କୁମ୍ଭୀର ଗଣନା ପାଇଁ ଗତ ୧୫ ତାରିଖଠାରୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର ; ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡବଜାର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଣେଶ ନଗରରେ ପୁଲିସ୍ ର ଚଢାଉ
  • ||
  • ନକଲି ଟମାଟ, ଚିଲି, ସୋୟା ସୋସ୍ ୟୁନିଟ୍ ଉପରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କେତେ ପରିମାଣର ନକଲି ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ, ତାହା ତଦନ୍ତ ପରେ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ପୁଲିସର ସୂଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼ରେ ବିରାଟ ଚାଷୀ ସମାବେଶ, ଯୋଗଦେଲେ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ୫ ହଜାର କୃଷକ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର କୋଟପାଡରେ ନକଲି ବିଦେଶୀ ମଦ କରାଖାନା ଠାବ, ବିପୁଳ ପରିମାଣର ନକଲି ମଦ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : STFର ଚଢାଉ ବେଳେ ଜଳେଶ୍ୱର ବଜାରରୁ ନକଲି ପାନ ମସଲା ଜବତ, ଦୁଇ ଅଟକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ଜଳେଶ୍ଵର ଝାଡ଼େଶ୍ୱରପୁର ବସ୍ତିରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ସାଇକେଲ୍ ଆରୋହୀ ମୃତ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩୦ ତାରିଖ, ସୋମବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

30/09/2019 at 8:14 AM

ମେଷ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ । ବାଣିଜ୍ୟ, ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଦୁରଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି । ପିଲାମାନେ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହି ହେବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ମେରୁନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ବୃଷ – ନିଜର ଗୁଣ ଗାରିମାକୁ ବଜାୟ ରଖିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେତୁ ଉଜ୍ୱଳ ଭବିଷ୍ୟତ କଳ୍ପନା କରିବେ । ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ସହ ବିବାଦରେ ଜିତାପଟ ଏବଂ କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁ ଦାୟୀତ୍ୱବାନ ହେବେ ।  ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

ମିଥୁନ – କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ନୂତନ ଯାନବାହନ କିଣିବାକୁ ଚାହିଁବେ । ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିବେ । ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସୁସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ । ଦିନଟି ସାମାନ୍ୟ ଖରାପ ରହିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

କର୍କଟ – ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ । ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ । ଜ୍ଞାନ, ଗବେଷଣା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ସିଂହ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ନୂତନ କର୍ମ ଲାଭ ଓ ସାରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ହାକିମିଙ୍କର କୃପା ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ପୂର୍ବ ଦିଗରୁ ଶୁଭ ସମ୍ବାଦ ମିଳିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କଳା । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।

କନ୍ୟା –ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦ ପାଇବେ । ନୂତନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଘରକୁ ଆଣିବେ । ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଣା ଜିନିଷକୁ ସଜାଇ ରଖିବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ନାରଙ୍ଗୀ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ।

ତୁଳା – ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଓ ବାଣିଜ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ପ୍ରଶାସନ, ଶିକ୍ଷା, ଶିଳ୍ପ, ପରିବହନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ । ଦୂର ଯାତ୍ରା କରି, ଜ୍ଞାନ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ଘରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

ବିଛା – ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ । ବାଣିଜ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଧନଲାଭ ହେବ । ସଂଗୀତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗୋଲାପୀ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ଧନୁ – ମନ ଉତ୍ସାହିତ ଓ ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ । ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗରୁ ଯାଗାବାଡି ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍  । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।

ମକର – ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମିତ୍ର ହେବେ । ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ଓ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ବୈଦେଶିକ ବାଣିଜ୍ୟ କାରବାରରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ବାଦାମୀ  । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧ ।

କୁମ୍ଭ  – ବାଣିଜ୍ୟ କାରବାରରେ ବୃଦ୍ଧି ଓ ଗୃହ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ । ଗୁରୁଜନମାନଙ୍କର ସେବା କରିବେ । ଗୋମାତାର ସେବା କରି ନିଜକୁ ଧନ୍ୟ ମଣିବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧୂସର । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫ ।

ମୀନ – ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ । ପୂର୍ବ ଦିଗରୁ ଯାଗାବାଡି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭ ଓ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହୋଇପାରେ । ଦେବାଦେବୀ ପୂଜାରେ ମନ ଦେବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

   Related Posts