Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ମିର୍ଜାପୁରରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଦିଗ୍‌ବିଜୟ ସିଂହଙ୍କ ବଡ଼ ବୟାନ, କହିଲେ- ପାକିସ୍ତାନ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛି
  • ||
  • ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ରଜନୀକାନ୍ତ
  • ||
  • ବଢିଲା LPG ସିଲିଣ୍ଡର ଦର ଏବେ ବିନା ସବସିଡି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଅଧିକ ୫୦ଟଙ୍କା
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ପିଟିଲା କାର୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ସି-ସୋର ଘାଟରୁ ଅଜଣା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଭାସି ଆସିଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଗଡ : ପଦ୍ମ ବିଭୂଷଣ ଫେରାଇଲେ ପଞ୍ଜାବର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ସିଂହ ବାଦଲ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ହେବନାହିଁ CBSE ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା, ପୂର୍ବଭଳି ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ବାପା ନା’ ରାକ୍ଷସ, ନିଶାଶକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ୧୧ ବର୍ଷର ଝିଅ ସହ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ !
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ହଜିଗଲା ମା’ର ମମତା, ୪ ବର୍ଷ ଝିଅର ଗାଲ କାଟିଦେଲା ସାବତ ମା’ !
  • ||

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ତାରିଖ, ଗୁରୁବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

19/09/2019 at 9:02 AM

ମେଷ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ବାଣିଜ୍ୟ, ବ୍ୟବସାୟ,ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି । ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଭବିଷ୍ୟତର ପରିକଳ୍ପନା, ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ମହିଳାମାନେ ଘର କାମରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।

ବୃଷ – ନୂତନ କର୍ମ ସଂସ୍ଥାନ ସ୍ଥିର ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ପ୍ରଶାସନିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ । ବହୁ ଦିନରୁ ଚାଲିଥିବା ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇଯିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

ମିଥୁନ – ଉଚ୍ଚ ଭାବନା ଜାଗ୍ରତ ଓ ବାଣିଜ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ସତ୍ୟପଥରେ ଯାତ୍ରା କରିବେ । ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କରେ କଟୁତା ଆସିପାରେ ସେଥିପାଇଁ କ୍ରୋଧ କରିବେ ନାହିଁ । ମହିଳାମାନେ ଘର କାମରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

କର୍କଟ – ଉଚିତ ମାର୍ଗ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବେ । ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଓ ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଜ୍ଞାନ, ଗବେଷଣା ଦିଗରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟାରତ ରହିବେ  । ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ସିଂହ – ନୂତନ ଦିଗରୁ ଧନଲାଭ ହେବ । ବାଣିଜ୍ୟ,ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ଲାଗି ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ନୂତନ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଯୋଗ ଦେବେ । ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କର ହିତ ଲାଗି କାମ କରିବେ । ମହିଳାମାନେ ଶୁଭ ଖବର ପାଇବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ବାଦାମୀ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।

କନ୍ୟା – ଉଜ୍ଜଳ ଭବିଷ୍ୟତ କଳ୍ପନା କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଜ୍ଞାନ ଗବେଷଣା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଆର୍ôଥକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି  ହୋଇପାରେ । ଆଇନ ଅଦାଲତରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଶତ୍ରୁମାନେ ଦୁର୍ବଳ ହେବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ବ୍ରାଉନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।

ତୁଳା – ଦୂରସ୍ଥାନ ଭ୍ରମଣ ଓ ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ନୂତନ ଦାୟୀତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ପ୍ରଶାସନ, ଶିକ୍ଷା, ଶିଳ୍ପ, ପରିବହନ, ପ୍ରକାଶନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ନୂତନ ଯାଗାବାଡି କିଣିବାକୁ ଚାହିଁବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ବ୍ରାଉନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫ ।

ବିଛା – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କେତେକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ବାଣିଜ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ସହ ନିଜର ଲୋକ ବିରୁଦ୍ଧାଚରଣ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ । ପୂର୍ବରୁ ଥିବା ଭୂମି ବିବାଦ ତେଜି ଉଠିବ । ପଡୋଶୀ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହୋଇପାରେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

ଧନୁ – କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଓ ବାଣିଜ୍ୟରେ ପ୍ରତି ବନ୍ଧକ ସତ୍ତେ୍ୱ ଆପଣଙ୍କର ଉନ୍ନତି ହେବ । କପା ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ । ନିଜର କର୍ମ ବଳରେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା  । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

ମକର – ବଡଧରଣର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଜୟୀ ହେବେ । ନିଜର କୃତିତ୍ୱ ବଳରେ କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ପ୍ରଶାସନିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବଳବାନ ହେବ । ମହିଳାମାନେ ଘରକାମରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା  । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

କୁମ୍ଭ  –  ନିଜର କୃତିତ୍ୱ, କର୍ମନିଷ୍ଠା ଓ ଚେଷ୍ଟା ବଳରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବେ । ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ । ନୂତନ ଦାୟୀତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବଳବାନ ହେବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା  । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।

ମୀନ – ନୂତନ ଦାୟୀତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ସାହିତ୍ୟ,କଳା, ସଂସ୍କୃତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ନୂତନ ଯାଗାବାଡି ମିଳିବ । ଜନମଙ୍ଗଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଦେବେ  । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗୋଲାପି । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ।

   Related Posts