Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲା RBI: ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଜଣାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

୧୪ ଅକ୍ଟୋବର, ରବିବାର

14/10/2018 at 10:26 AM

ମେଷ – ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି, ମାତ୍ର ସୁଖ ଭୋଗରେ ଅନ୍ତରାୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ।

ବୃଷ – କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାର୍ଗ ଉନ୍ମମୁକ୍ତ ରହିଛି । ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଘଟିବ । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ସହ ଯୋଗ ମିଳିବ । ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଆଶାପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ ।

ମିଥୁନ – ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ଢେର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ଶତ୍ରୁ ଦମନ କରିବାରେ ସିଦ୍ଧ ହସ୍ତ ହେବେ । ବହୁ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ସ୍ୱଭାଷୀ ହେବେ ।

କର୍କଟ- ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି । କଳ୍ପନା ବିଳାସୀ ହେବେ । ମନୋବାଞ୍ଚା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ । ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ।

ସିଂହ – କାର୍ଯ୍ୟଧାରାରେ ଢେର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ବହୁ ଶୁଭଙ୍କର ଘଟଣାମାନ ଘଟିବ । ବହୁ ଶୁଭଙ୍କର ଘଟଣାମାନ ଘଟିବ । ନାନା ବିଭବରେ ମଣ୍ଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା – ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ । ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । କର୍ମ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ପ୍ରବକ୍ତା ଭାବେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବେ ।

ତୁଳା – ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ପ୍ରବାହିତ ହେବେ । ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଓ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ।

ବିଛା – ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ଉତ୍ତମ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବସ୍ତ୍ର-ଭୂଷଣ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ।

ଧନୁ – ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଶୁଭ-ଅଶୁଭ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ମିଳିବ । କେହି ପଥରୋଧ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଚଳାଇପାରନ୍ତି । ପୁଣ୍ୟବାନ ହେବେ ।

ମକର – ହଜି ଯାଇଥିବା ଦ୍ରବ୍ୟ ଖୋଜିଲେ । ଆୟ ଯଥେଷ୍ଟ ପରିମାଣର ହେବ । ଦୃଢ ସକଳ୍ପ ନେଇ ଗୁତୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ସେଥିରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ।

କୁମ୍ଭ – କର୍ମ ଚଞ୍ଚଳ ରହିବେ । ବହୁ ପୁଣ୍ୟର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ଅଭୀଷ୍ଟ ସିଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ବହୁ ସୁ ମିତ୍ରଙ୍କ ସାନିଧ୍ୟ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି ।

ମୀନ – ସେବା ମନୋଭାବ ଜାଗ୍ରତ ହେବ । ପ୍ରୀତି ଭୋଜନ ମିଳିପାରେ । ଅସୁସ୍ଥତାର ଉପଶମ ହେବ । କର୍ମ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ।

   Related Posts