Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩ ତାରିଖ, ମଙ୍ଗଳବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

3/09/2019 at 7:56 AM

ମେଷ–ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟିହେବ । ନିରବ ଚିନ୍ତକ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପିଲାମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରହିବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ରହିବ । ଶୁଭରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫ ।

ବୃଷ– ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ ଅତ୍ୟଧିକ ହେବ । ଦ୍ରବ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି ।କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ପାଇଁ କଳହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ମଧ୍ୟ ତାର ଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ । ନ୍ୟାୟବାନ୍ ଓ ନିରପେକ୍ଷ ହେବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଗାଢ ନୀଳ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।

ମିଥୁନ -ପରିକଳ୍ପନା ଅନୁଯାୟୀକାର୍ଯ୍ୟକରିପାରନ୍ତି ।କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ । ଆର୍ଥିକସ୍ଥିତିରେସୁଧାର ଆସିବ ।ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁସମୟ ଅନୁକୁଳରହିଛି ।ଭଗବତ୍ଚିନ୍ତକହେବେ । ଦର୍ଶନରସୌଭାଗ୍ୟ ଉଦୟ ହୋଇଛି ।ଶୁଭରଙ୍ଗକଫି ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧ ।

କର୍କଟ–ମାନସିକସ୍ତରରେଶାନ୍ତିରବାତାବରଣସୃଷ୍ଟିହେବ ।କୌଣସିକାରଣରୁଭୟାତୁରହୋଇପାରନ୍ତି ।ବିଷାଦଗ୍ରସ୍ତହୋଇପାରନ୍ତି, ମାତ୍ର ନୀତିନିଷ୍ଠହେବେ । ଯାନ-ବାହନ ସୁଖମିଳିପାରେ ।ବିଶାରଦ ହେବା ଆଶାକରାଯାଏ ।ଶୁଭରଙ୍ଗବାଦାମୀ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

ସିଂହ – ପରିସ୍ଥିତିଉତ୍ସାହଜନକହେବ । ଆଶ୍ୱସ୍ତିମିଳିବ । ଆୟଉତ୍ତମ ଧରଣରହେବ ।ସରକାରୀବାବନ୍ଧୁତ୍ୱରଲାଭମିଳିବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟଜୀବନରେକଟୁତା ଆସିପାରେ, ଶାନ୍ତିସହ କଥାବାର୍ତ୍ତାହେଲେସମାଧାନ ମିଳିଯିବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫ ।

କନ୍ୟା –ନିଜର ଅଧିକାର ପ୍ରତିସଚେତନ ହେବେ ।ବ୍ୟୟବୃଦ୍ଧିଘଟିପାରେ ।ବିବାଦରେଭାଗ ନ ନେଇ ନିରବହେବାବୁଦ୍ଧିମତାରକାର୍ଯ୍ୟ । ନିଜଲୋକ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ, ଫେରି ପାଇବେ । ମଧୁରବଚନରେ ପରକୁ ଆପଣାରକରିବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗସବୁଜ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧ ।

ତୁଳା-  ପିଲାମାନଙ୍କସ୍ମରଣଶକ୍ତିବୃଦ୍ଧିହେବ ।କାର୍ଯ୍ୟରେଉତ୍ସାହବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।ଜ୍ଞାନ ଆହରଣ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀହେବେ ।ଶୁଭଖବର ପାଇଖୁସିକୋଇପାରନ୍ତି ।କର୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତକରିପାରନ୍ତି ।ବ୍ୟବସାୟଲାଭଜନକହେବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ବିଛା–ଭ୍ରାତୃବିବାଦର ଅବସାନ ଘଟିବ । ଆୟବୃଦ୍ଧିହେବାରସୂଚନାମିଳୁଛି ।ସୁ-ସମ୍ବାଦ ପାଇଁଖୁସିହୋଇପାରନ୍ତି ।କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନିକ ହେବେ ଓ ପ୍ରମୋସନ୍ବିହୋଇପାରେ । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ଅପୂର୍ବସୁଯୋଗ ଅଛି ।ଶୁଭରଙ୍ଗବାଦାମୀ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

ଧନୁ –ଧର୍ମଭାବନାଶାନ୍ତି ଦାୟକହେବ ।ଲୋକସଂପର୍କବୃଦ୍ଧିକଲେରାଜନୀତିରେସାହାୟକହୋଇପାରେ ।କାର୍ଯ୍ୟରେସଫଳରୂପାୟନ କରି ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ରହେବେ ।କ୍ଷମତା ଅଭିବୃଦ୍ଧିଘଟାଇତାର ସଦ୍ ବ୍ୟବହାରଘଟାଇପାରନ୍ତି ।ଶୁଭରଙ୍ଗଗାଢ ନୀଳ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧ ।

ମକର–ସତର୍କ ନ ରହିଲେବିପଦରେ ପଡିପାରନ୍ତି ।ମନରେ ଉଦ୍ବେଗଜାତହୋଇପାରେ ।ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବକରିପାରନ୍ତି ।ସ୍ୱାଭିମାନୀହେବେ ।ବ୍ୟବସାୟଲାଭଜନକହୋଇପାରେ ।ବିବାଦରେବିଜୟୀହେବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଆକାଶୀ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

କୁମ୍ଭ  -ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟରହିବେ ।କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେଉତ୍ସାହବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।ସୁଖକରଘଟଣାମାନ ଘଟିପାରେ ।କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରସଫଳ ଓ ଉତ୍ସାହଜନକହେବ ।ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟକରଣୀୟହେବେ ଓ ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗକରିପାରନ୍ତି ।ଶୁଭରଙ୍ଗଧଳା ।ଶୁଭଅଙ୍କ ୮ ।

ମୀନ – ବିଭିନ୍ନସ୍ତରରୁସହଯୋଗ ପାଇଶତ୍ରୁ ଦମନ କରିବାରେସିଦ୍ଧହସ୍ତହେବେ ।ମାନସିକଶାନ୍ତିଫେରି ପାଇବେ ।ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇଖୁସିହୋଇପାରନ୍ତି ।ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁବାତାବରଣ ଅନୁକୁଳସାବ୍ୟସ୍ତହୋଇଛି ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ନାଲି ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ।

   Related Posts