Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସିଲା ବସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ସେନେଗଲ୍‌ ଉପକୂଳ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲା ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ଡଙ୍ଗା: ୧୪୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଞ୍ଚିଗଲେ ୬୦
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରୁ ଆଉ ୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୨୩୭
  • ||
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

୧୨ ଅକ୍ଟୋବର, ଶୁକ୍ରବାର

12/10/2018 at 11:45 AM

ମେଷ – ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ । ବନ୍ଧୁ ସହ ଯୋଗ ପାଇ ବିଶେଷ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିପାରନ୍ତି ।

ବୃଷ – ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଶତ୍ରୁ ଦମନ କରି, ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରି ପାଇବେ । ବନ୍ଧୁ ମିଳନର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମିଥୁନ – ପାରିବାରିକ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ । ଚଞ୍ଚଳ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ । ଉତ୍ତମ ମିତ୍ରଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ମିଳିବ । ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳି ପାରେ ।

କର୍କଟ- ପ୍ରିୟଭାଷୀ ହୋଇପାରନ୍ତି ଧନ ଓ ଯାନବାହନଯୁକ୍ତ ହେବେ । ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପଦ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଶାରିରୀକ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବ ।

ସିଂହ – ଅର୍ଥର ଆବଶ୍ୟକତା ଉପୁଜି ପାରେ । ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ । ଧର୍ମ-ଧାରଣାରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ।

କନ୍ୟା – ବନ୍ଧୁ ମହଲରେ ସହମତି ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । କର୍ମ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ତ୍ୟାଗଶୀଳ ଓ ନୀତିଜ୍ଞ ହେବେ । ସନ୍ ମାର୍ଗୀ ହେବେ ।

ତୁଳା – ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ଉତ୍ତମ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବା ସହିତ ରୋଜଗାର ଯଥେଷ୍ଟ ପରିମାଣର ହେବ । ଶାନ୍ତି ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ ।

ବିଛା – ଶତ୍ରୁ କବଳରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବେ । ଆୟ ବୃଦ୍ଦିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଚିନ୍ତାଧାରା ବିକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇପାରେ । ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ଧନୁ – ଯେ କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥାଗମ ହେବ । ଆୟ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଅସୁସ୍ଥତାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେବେ ।

ମକର – ଧନ-ସମ୍ପଦ ଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ନିଷ୍ଠା ଆପଣଙ୍କ ମହାନ୍ କରି ଗଢି ତୋଳିବ । ଦୃଢ ସଂକଳ୍ପ ନେଇ ଅସାଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସାଧନ କରିପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ – ସେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହେବେ । ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ । ବିପଦ ଦୂର ହେବ । ମନରୁ ଉଦ୍ ବେଗ ହ୍ରାସ ପାଇବ ।

ମୀନ – ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ନିଜକୁ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଦି ହେବ ।

   Related Posts