Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଜୁଲାଇ ୧୮ ତାରିଖ, ଗୁରୁବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

18/07/2019 at 7:45 AM

ମେଷ – ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ । କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଭୟରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ପଡିବ । ଆନନ୍ଦ ଉତ୍ସବରେ ସମୟଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । ପ୍ରଭାବ ବିସ୍ତାର କରି ଓ ରଣକୌଶଳକୁ ଶାଣିତ କରି ଶତ୍ରୁ ଦମନରେ ସିଦ୍ଧହସ୍ତ ହେବେ ।

ବୃଷ – ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ହେବ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ପତ୍ନୀଙ୍କ ସଞ୍ଚିତ ଅର୍ଥରେ ମଉଜ ମଜଲିସ କରିପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଉପାଦେୟ ହେବ । ଶାସ୍ତ୍ରଜ୍ଞ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ମିଥୁନ – ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ ନ ହୋଇ ସ୍ୱାଧୀନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଓ ବିବେକାନୁମୋଦିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି । ନିଜକୁ କଳହଯୁକ୍ତ ରଖିପାରିଲେ ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ । ସମସ୍ୟା ଉପରେ ସମସ୍ୟା ଲାଗି ରହିଥିବାରୁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ ।

କର୍କଟ – ଶତ୍ରୁ ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଉଚ୍ଚ ଆଶା ଫଳବତୀ ହେବ । ବହୁ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି  । ବିବାଦୀୟ ପ୍ରତି ଯୋଗିତାରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବେ । ସକଳ ଗୁଣର ଆଧାର ହେବେ । ସୁଖୀ ଓ କାବ୍ୟ ଶାସ୍ତ୍ରାନୁରକ୍ତ ହେବେ ।

ସିଂହ – ମିଳିଥିବା ସୁଯୋଗର ଉପଯୋଗ କରି କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ । ଆଶାବାଦୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବହୁ ସୁଖର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

କନ୍ୟା – ଜନୈକ ହିତେଷୀଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରେରଣା ପାଇ ଶୁଦ୍ଧ-ପୂତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ମନ ଚଞ୍ଚଳ ରହିବ । ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ  ହେବ । ରୁଚିକର ଭୋଜନ ମିଳିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅତୁଟ ରହିବ । ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହେବ ।

ତୁଳା – ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେବ । ବ୍ୟୟ ପରିମାଣ ଅଧିକ ହେବ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ । ଗୁରୁକୃପା ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ଘାତ-ପ୍ରତିଘାତ ସତ୍ତେ୍ୱ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ପରକୁ ଆପଣାର କରିପାରନ୍ତି ।

ବିଛା – ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ସୁଖ-ସନ୍ତୋହ ଲାଭ କରିବେ । ହର୍ଷ-ଉଲ୍ଲାସ ମଧ୍ୟରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । ଅର୍ଥାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । କର୍ମ କୁଶଳତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ସରକାରୀ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇ ଅର୍ଥପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ।

ଧନୁ – ସାମୁହିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ । କର୍ମ ଚଞ୍ଚଲ ରହିବେ । ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ସମ୍ମାନିତ ହେବେ । ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧିପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ସରକାରୀ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଗୃହ ପରିବେଶ ସନ୍ତୋଷ ଜନକ ହେବ ।

ମକର – କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ସେବା-ପୂଜା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ବନ୍ଧୁ ସହ ଯୋଗ ପାଇ ପାରନ୍ତି । ଭ୍ରମଣ ସୁଖ ମିଳିବ । ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ  – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଦୂରୀଭୂତ ହେବ । ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ଶାରିରୀକ କ୍ଳେଶ ଉପୁଜି ପାରେ । ତେଜୀୟାନ୍ ହେବେ । ମଧୁରଭାଷୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବହୁ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ନାନା ବିଭବରେ ମଣ୍ଡିତ ହେବେ ।

ମୀନ – ଆଶା-ଆଶଙ୍କାରେ ଦିନ କଟିବ । ଆତ୍ମ ବଡିମା ଦେଖାଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବହାର କୁଶଳତା ଯୋଗୁଁ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଆଦରଣୀୟ ହେବେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ । ସୁଖ-ସମୃଦ୍ଧିପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ-ଯାପନ କରିପାରନ୍ତି ।

   Related Posts