Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ଖସୁନି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଆଉ ୬ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ସରିଲା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଙ୍ଗ୍ ସେରିମନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ଗାଡି ପାର୍ଟସ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ନେଇଗଲେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଅଜଗରକୁ ଗିଳିଲା ଅହିରାଜ, ସାତକୋଶିଆରେ ବିରଳ ଘଟଣା !
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ହଜିଯିବ ଶୀତ, ୨୩ରୁ ବର୍ଷା !
  • ||

ଜୁଲାଇ ୧୨ ତାରିଖ, ଶୁକ୍ରବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

12/07/2019 at 7:55 AM

ମେଷ – ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଦିଗରେ ଅଧିକ ଲାଗି ରହିବ । ଅଫିସରେ କାହାରି ସହିତ ତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା  । ବାହର କାମରେ ଗଲାବେଳେ ସାବଧାନତାର ସହ ବାହନ ଚଳାନ୍ତୁ । ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ ।

ବୃଷ – ଭାବିଥିବା ଯୋଜନା ବଢିଆ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ବହୁତ ନୂଆ ରୁଚି ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଫିବା ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ପଡୋଶୀ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ଖୁସି ହେବେ । ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ଅଛି ।

ମିଥୁନ – ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ବଢିଆ ରହିବ । କୌଣସି ସ୍ୱାଧୀନ ସଂସ୍ଥାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି ମିଳିପାରେ । ପୁସ୍ତକ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଯଥେଷ୍ଟ ଲାଭ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ମଜଭୁତ ହେବାରୁ ପରିବାରରେ ଅଶାନ୍ତି କମ ହେବ ।

କର୍କଟ – ଆପଣଙ୍କର କୌତୁକିଆ ସ୍ୱଭାବ ସମସ୍ତକୁ ଭଲ ଲାଗିବ । ଚାକିରି ଲାଗି କରି ଆସୁଥିବା ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ବେପାରି ଲୋକ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ନିଜ ରାୟରେ ସହମତ କରାଇନେବେ । ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ।

ସିଂହ – କାମରେ ସକାରାତ୍ମକ ଫଳ ମିଳିବ । ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ । କୌଣସି ନୂଆ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । କୌଣସି ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଗି ଯୋଜନା କରିବେ । ଆର୍ଟସ ଛାତ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ବଢିଆ ରହିବ ।

କନ୍ୟା – ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ  ବିତେଇବେ । ସବୁ କାମ ଆପଣଙ୍କ ମନ ମୁତାବକ ହେବ । ଅଚାନକ ଆପଣଙ୍କୁ  ଫାଇଦା ହୋଇପାରେ । ଲେଖକଙ୍କୁ ଆଜି ପୁରସ୍ଖାର ମିଳିପାରେ ।

ତୁଳା – ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଦିଗରେ ଅଧିକ ଲାଗି ରହିବ । ନିଃସ୍ୱାର୍ଥ ସମାଜ ସେବାରୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍ ଆଲୋଚନା ହେବ । ଅଚାନକ ଧନଲାଭ ହେବ । 

ବିଛା – ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଜରୁରୀ କାମ ପୂରା ହୋଇପାରେ । କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମନର ମେଳ ହେବ । ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସମାକ ସେବାରେ ସମୟ ଦେବେ । ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଲାଗି ସଫଳତାର ଦିନଟିଏ ।

ଧନୁ – ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । କାମ ଧନ୍ଦାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଗଣ ମାଧ୍ୟମ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ବଢିଆ ରହିବ । ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିବ ।

ମକର – ଆପଣଙ୍କ ଭାବନା ରଚନାତ୍ମକ ରହିବ । କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିବ । ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ମଜଭୁତ ହେବ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସମୃନ୍ଧ ସୁଧାର ହେବ । ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌନସି ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ ।

କୁମ୍ଭ  – ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବଡରୁ ବଡ କାମ ହୋଇଯିବ । ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବଡିବ । ପରିବାରର ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ବଢିଆ ହେବ । କବି ଲୋକ କୌଣସି ନୂଆ କବିତା ରଚନା କରିବେ ।

ମୀନ – କୌଣସି ନୂଆ ପରି ଯୋଜନା ଲାଗି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କଳ୍ପନା ଆସିବ । ଆଗକୁ ବଢିବା ଲାଗି ଭାଗ୍ୟ ସାଥ ଦେବା କୋଣସି ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗ ମିଳିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ।

   Related Posts