Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ଛିଡିଲାନି ଭାଗବଣ୍ଟା, ଦୁଇ ପିସ୍ ମାଂସ ପାଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଭଉଣୀ
  • ||
  • କଟକ : ରେଭେନ୍ସା ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର ନୂତନ କୁଳପତି ହେଲେ ପ୍ରଫେସର ସଞ୍ଜୟ ନାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ଅପ୍ରେଲ ୫ରେ ଚୂଡାନ୍ତ ଶୁଣାଣି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୦୨୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମେ’ ରେ ହେବ କଂଗ୍ରେସର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ, ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ ପରେ ବଡ ଘୋଷଣା କଲା ଦଳ
  • ||
  • ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢୁଛି ତୈଳଦର, ମୁମ୍ବାଇରେ ୯୧ ଟଙ୍କା ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦାମ୍
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ନିଆଁ ପୁଇଁବା ହେଲା କାଳ, ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଝଲସିବ ଅର୍କ କ୍ଷେତ୍ର : ନୂଆ ରୂପ ପାଇବ କୋଣାର୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମନ୍ଦିର, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମିଳିବ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ସୁବିଧା
  • ||
  • ଆଜି ବସୁଛି କଂଗ୍ରେସର ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ହେବ ଆଲୋଚନା !
  • ||
  • ଏଥର ନିଜ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା, ୨ ଘଣ୍ଟାରେ ଲେଖିବାକୁ ପଡିବ ଉତ୍ତର
  • ||

ଜୁଲାଇ ୯ ତାରିଖ, ମଙ୍ଗଳବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

9/07/2019 at 7:43 AM

ମେଷ – ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହ ଭରା ରହିବ । ନୂଆ ନୂଆ ବିଚାର ମନରେ ଆସିବ । କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍ ଆମୋଚନା ପ୍ରଭାବକାରୀ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଅଧିକ ଧନଲାଭ ହେବ ।

ବୃଷ – ସୁନ୍ଦର କଳ୍ପନାରେ ବିଭୋର ରହିବେ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସ ବାଣ୍ଟିବେ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଲାଗି ରହି ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ । ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ପ୍ରବଳ ଯୋଗ ରହିଛି । ବିବାହିତ ଲୋକ ବାହାରକୁ ବୁଲି ଯାଇପାରନ୍ତି ।

ମିଥୁନ – ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ସବୁ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ । ଜୀବନକୁ ବଢିଆ କରିବା ଲାଗି ଆପଣଙ୍କ କିଛି ନୂଆ କରିବେ । ଶତ୍ରୁ ଆପନଙ୍କର କିଛି କ୍ଷତି କରି ପାରିବେ ନାହିଁ । ରାଜନୀତିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

କର୍କଟ – ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ବଢିଆ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କର କୌତୁକିଆ ସ୍ୱଭାବ ଲୋକ ପ୍ରିୟତାରେ ବୃଦ୍ଧି କରାଇବେ । ରହସ୍ୟ ବିଦ୍ୟା ପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ ହେବେ । କୌଣସି କାମରେ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ । ଦୂର ଯାତ୍ରାରେ ଯିବେ ।

ସିଂହ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ନୀତି ତିଆରି କରି କାମ କରିବେ । ଚାଷୀଙ୍କୁ କିଛି ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା କୌଣସି ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ରୁଚି ବଢିବ । ପ୍ରେମ ସାଗରରେ ବୁଡ ପକାଇବେ ।

କନ୍ୟା – ଆଜି ଖୋଦକୁ ଉର୍ଜାବାନ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା ଇଚ୍ଛା ପୂରା ହେବ । ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ମଜଭୁତ ବଜାୟ ରହିବ । ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଖ୍ୟାତି ସୁଦୂରପ୍ରସାରୀ ହେବ । ରାଜନୀତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।

ତୁଳା – ମନରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଶ୍ରଦ୍ଧା ବଢିବ । ଧର୍ମଗ୍ରନ୍ଥ କିଣିବେ । ନେତା ଓ ଉଚ୍ଚପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ରହିବାର ଅବସର ମିଳିବ । ବେପାରିଙ୍କୁ ଅଚାନକ ଧନଲାଭ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତାନ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଉପହାର ଦେଇପାରନ୍ତି ।

ବିଛା – ପୁରୁଣା କଥାକୁ ନେଇ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ । ଅଫିସରେ କୌଣସି କାମର ଟିକେ ଗତିରୋଧ ହୋଇପାରେ । ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରନ୍ତୁ, ବିଳମ୍ବ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସବୁ ଠିକ୍ ହୋଇ ଯିବ । ବିବାହିତଙ୍କୁ ଲାଗି ଦିନଟି ବଢିଆ ରହିବ ।

ଧନୁ – କୌଣସି ନୂଆ ଅବସର ମିଳିବା ହେତୁ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଧନଲାଭ ହେବ । ରାଜନୀତିରେ ମନୋକାମନା ପୂରା ହେବ । ଚାକିରି ତଲାସରେ ଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ଭଲ ଚାକିରି ମିଳିବ ।

ମକର – ନୂଆ ସକାରାତ୍ମକ ଉର୍ଜା ଅନୁଭବ କରିବେ । ନିଜ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଲାଗି ଲୋକଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ । ଜମି ଦଲାଲଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ନୂଆ ସଉଦା ଚୂଡାନ୍ତ ହେବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟତା ବଢିବ ।

କୁମ୍ଭ  – ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ଲାଗି ଭଲ ଦିନଟିଏ । କୌଣସି ଶୁଭ ଖବର ପାଇବେ । ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟାପାରରେ ମିତ୍ରଙ୍କ ସହିତ କଥାବର୍ତ୍ତା ହେବେ । ଘରେ ଛୋଟିଆ ସମାରୋହ ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି ।

ମୀନ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଉର୍ଜାର ସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି ହେବ । କୌଣସି କାମରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଜମି ଦଲାଲଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଲାଭପ୍ରଦ ହେବ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ହସଖୁସିର ସମୟ କଟିବ ।

   Related Posts