ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘କାଶ୍ମୀର ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ କ୍ଷମା ନାହିଁ’ – ଉପ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୨୦୨ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପଞ୍ଜାବ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ, ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୭ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଚଣ୍ଡୀଖୋଲ: ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍: ଗାଡି ଆଗକୁ ଛିଟିକି ପଡିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • କମିବ ଖରା, ବଢିବ ଗୁଳୁଗୁଳି : ଭିଜାଇବ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା
  • ||

୬ ଅକ୍ଟୋବର, ଶନିବାର

6/10/2018 at 8:26 AM

ମେଷ – କୃଷିକ୍ଷେତ୍ରକୁ କ୍ରିୟାଶୀଳ କରିପାରନ୍ତି । ଯାନବାହନ ଜନିତ ସୁଖଭୋଗ କରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନୋ ନିବେଶ କରିବେ । ବିବାଦିୟ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ।

ବୃଷ – ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବେ । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିବ । ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ସଦ୍ ବାଟରେ ଚାଲିବେ ।

ମିଥୁନ – କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ, ମାତ୍ର ବିଳମ୍ବିତ ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ।

କର୍କଟ- ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ । ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ଜୁଟିବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଦିନଟି ଶୁଭ ରହିବ ।

ସିଂହ – ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନିଜ ଅଧିକାର ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବାରେ ପାରଙ୍ଗମ ହେବେ । ସୁଖପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ । ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା – ସହାୟତା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ । ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ଚକ୍ଷୁ ରେ ପୀଡା ଉପୁଜି ପାରେ । ବିବଦୀୟ ବିତର୍କରୁ ଓହରି ଯିବା ଭଲ ।

ତୁଳା – ଅଦା ଖାଇ କର୍ମସ୍ଥଳକୁ ଗଲେ ସହଜରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ । ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ । ଗୃହରୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ ।

ବିଛା – ସୁଖ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ସରକାରୀ ବା ବନ୍ଧୁ ସହାୟତା ପାଇ ଲାଭବାନ ହେବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ଜୁଟି ପାରନ୍ତି ।

ଧନୁ – ଆଶାବାଦୀ ହୋଇ ପାରନ୍ତି । ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଶୁଭଫଳ ମିଳିବ । ସୁକୃତୀ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବେ । ପରାମର୍ଶଦାତା ଭାବେ ଅଗ୍ରଗଣ୍ୟ ହେବେ ।

ମକର – ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦାନ କରି ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ । ମନରେ ଭକ୍ତି ଭାବନା ଉଦୟ ହେବ । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

କୁମ୍ଭ – ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାର ମାର୍ଗ ଉନ୍ମକ୍ତ ରହିଛି । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ । ନିଜ କର୍ମରେ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିପାଦନ କରି ସୁଖୀ ହେବେ ।

ମୀନ – ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ । ସୁଖ-ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । କର୍ମତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ଅସୁସ୍ଥତାର ଉପଶମ ହେବେ । ଭାଗ୍ୟବାନ୍ ହେବେ ।

   Related Posts