Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁନିଗୁଡା : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ର ୪ଟି ବଗି ଲାଇନଚ୍ୟୁତ, ରାୟଗଡା-ଟିଟିଲାଗଡ ମଧ୍ୟରେ ରେଳ ଚଳାଚଳ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରତାପ ଦେବଙ୍କୁ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ ଦେଲା ବିଜେଡି
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଘାଟିରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ବ୍ରେକ୍ ଫେଲ୍ ହେବାରୁ ଟ୍ରକ୍କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶନିବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୧୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୭୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ଆଲମିରାରେ ନିଆଁ ଲାଗି ପୋଡିଗଲା ବହୁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତାକଡରୁ ରମାଦେବୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଚିହ୍ନଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ବାରହା ଶିକାର ପାଇଁ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ବିଛାଇଥିଲେ, ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଚାଲିଗଲା ନିଜ ଜୀବନ
  • ||
  • ସୋର : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରକ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତ ପୁଣି ବଢାଇଲା ସହଯୋଗର ହାତ, ବାହାରିନ୍‌ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ପଠାଇଲା କୋଭିସିଲ୍ଡ ଟିକା
  • ||

ଜୁନ୍ ୨୨ ତାରିଖ, ଶନିବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

22/06/2019 at 7:46 AM

ମେଷ – ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ । କିଛି ମୁସ୍କିଲର ସାମନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟକୁ ନେଇ ଅନ୍ୟ ସହରରେ ବିସ୍ତାର କରିବା ଲାଗି ଭିବିବେ ।

ବୃଷ – ସାରାଦିନ ସ୍ଫୂର୍ତ୍ତିଶୀଳ ରହିବେ । ରାଜନୀତିରେ ସୀମା ବଢାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ ବଡ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଲାଭକାରୀ ହେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମାର୍ଗ ଦର୍ଶନ ମିଳିବ ।

ମିଥୁନ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ମନୋକାମନା ପୂରା ହେବ । ଅଫିସରେ ନୂଆ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ଭଲଭାବେ ନିର୍ବାହ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା ଠୁଁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ । ବିବାହ ପାରେ ବାହାରକୁ ବୁଲି ଯାଇପାରନ୍ତି ।

କର୍କଟ – ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ । ଆପଣଙ୍କର ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାର ସମାଧାନ ହେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ବଜାୟ ରହିବ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ ।

ସିଂହ – ଆଜି ଆପଣ ଚିନ୍ତା ମୁକ୍ତ ରହିବେ । ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ବ କରିବା ଲାଗି ଦିନଟି ଉତ୍ତମ । ନିଜର ସଂପକ୍ରିୟଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଫାଇଦା ହେବ । ନୂଆ ଘର କିଣିବା ଲାଗି ଦିନଟି ଶୁଭ ।

କନ୍ୟା – ଆପଣଙ୍କ ଉର୍ଜାେ ସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଆପଣଙ୍କ କଥା ଓ କାମ କରିବା କୌଶଳ ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁସି କରାଇବ । କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଖୁସି ରହିବା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଦରମା ବଢିପାରେ । ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବେ ।

ତୁଳା – ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର ଲାଗି ବଢିଆ ରହିବ । ସ୍ଥଗିତ ଥିବା କାମ ପୂରା ହେବାରୁ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବ । ପାଇସା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ । ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଭୋଜନ କରିବେ ।

ବିଛା – ରଚନାତ୍ମକ କାମରେ ଆପଣଙ୍କର ନାମ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ । ମିତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ । ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଲେଖାପଢାରେ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଜରୁରୀ ।

ଧନୁ – ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାଥ ଦେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ କରିବେ ଏବଂ ସଫଳ ହେବେ । ରାଜଜୀତିରେ ଲାଭ ମିଳିବାର ସ୍ଥିତି ଉତ୍ପନ୍ନ ହେବ । ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ।

ମକର – ବନ୍ଧୁ ଓ ପାଖ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଗ ପାଇବେ । ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ସ୍ଥଗିତ ଥିବା କାମ ପୂରା ହେବ । ସେୟାର ବଜାରରେ ଲାଭ ପାଇବେ । କୌଣସି ମନୋରଂଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ – ସତ୍ସଙ୍ଗରେ ସମୟ ବିତିବ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବଢିବ । ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଅଚାନକ ଧନଲାଭ ହେବ । ଦାଂପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବଢିବ ।

ମୀନ – ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଆୟୋଜନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ମନରେ ନୂଆ ବିଚାର ଆସିବ । ସରକାରୀ କାମରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମିଳିବ । ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ହେବ ।

   Related Posts