ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘କାଶ୍ମୀର ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ କ୍ଷମା ନାହିଁ’ – ଉପ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୨୦୨ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପଞ୍ଜାବ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ, ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୭ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଚଣ୍ଡୀଖୋଲ: ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍: ଗାଡି ଆଗକୁ ଛିଟିକି ପଡିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • କମିବ ଖରା, ବଢିବ ଗୁଳୁଗୁଳି : ଭିଜାଇବ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା
  • ||

୫ ଅକ୍ଟୋବର, ଶୁକ୍ରବାର

5/10/2018 at 9:35 AM

ମେଷ – ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନୋନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି । ଲାଗି ରହିଥିବା ବାଦ ବିବାଦର ପରିସମାପ୍ତି ଘଟିବ । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ବୃଷ – ପାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ହାତଛଡା ନ କରି ତା’ର ସଦ୍ ବ୍ୟବହାର କଲେ ବହୁ ସୁଖର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ।

ମିଥୁନ – ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତିରେ ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସ୍ୱାଧୀନଭାବେ କିଛି କରିବା ସମ୍ଭବ ହେଉ ନ ଥିବାରୁ ପରାମର୍ଶ ଏକାନ୍ତ ଲୋଡା ।

କର୍କଟ- ବନ୍ଧୁ ଓ ସରକାରୀ ସହାୟତାରୁ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ରୁଚିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୋଜନ ମିଳିବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ ।

ସିଂହ – ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇ ଥିବାର ଖବର ପାଇବେ । ବ୍ୟୟର ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଖବର ପାଇ ଆନନ୍ଦ ପରିବର୍ତ୍ତ ଦୁଃଖ ଭୋଗ କରିବେ ।

କନ୍ୟା – କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧିପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ । ସୁଖ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି ।

ତୁଳା –କଳ୍ପନା ବିଳାସୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶାନ୍ତି ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ସରକାରୀ ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । କୀର୍ତ୍ତିମାନ ହେବେ ।

ବିଛା – ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଦାନ-ଧର୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ଅନ୍ୟାୟର ପ୍ରତିବାଦ କରିବେ ।

ଧନୁ – କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ଘଟିବା ଆଶା କରାଯାଏ । ଏଥିରେ ମ୍ରିୟମାଣ ନ ହୋଇ ଆଗକୁ ବଢି ଚାଲନ୍ତୁ ଘଟଣା ସୁଖକର ହୋଇପାରେ ।

ମକର – ଗୃହରେ ବିବାଦର ସୂତ୍ରପାତ ହୋଇପାରେ । ବନ୍ଧୁ ମିଳନରେ ବିଶେଷ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆଶାବାଦୀ ହେବେ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

କୁମ୍ଭ – ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ସୁଖ ଶାନ୍ତିରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ ହେବ । ସୌଭାଗ୍ୟ ଉଦୟ ହୋଇଛି । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ ।

ମୀନ – ଦିନଟି ସମସ୍ୟା ବହୁଳ ହେଲେ ବି ସବୁ ବାଧା ବିଘ୍ନକୁ ଏଡାଇ ଆଗକୁ ବଢି ଚାଲନ୍ତୁ । ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର ହେବେ । ହଠାତ୍ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମୁଳୁଛି ।

   Related Posts