Monday, September 16, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଜୁନ୍ ୨ ତାରିଖ, ରବିବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

ମେଷ – ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ବଢିଆ ରହିବ । ମାନସିକ ଓ ଶାରୀରିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ । କୌଣସି ଜରୁରୀ କାମରେ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗ ପାଇବେ । ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦମୟ ହେବ ।
ବୃଷ – ରଚନାତ୍ମକ କାମରେ ଆପଣଙ୍କର ନାମ ହେବ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ହସଖୁସିରେ ସମୟ କଟିବ । ଖାଦ୍ୟ-ପାନୀୟ ପ୍ରତି ସଜାଗ ରହନ୍ତୁ । ବାହନ ସାବଧାନତାର ସହ ଚଳାନ୍ତୁ । ଜୀବନ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଦୟାଶୀଳ ରହିବେ ।
ମିଥୁନ – ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ଅନୁକୁଳ । ଆପଣଙ୍କୁ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ନିଶ୍ଚୟ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ହେବ । ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାମର ପ୍ରଶଂସା ହେବ । ବିବାହ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ ।
କର୍କଟ – ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ହେବ । ଅଧିକ ସମୟ ଉପବାସ ରହନ୍ତୁ ନାହିଁ । ନୂଆ ରଣନୀତି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ବ୍ୟୟୋଜ୍ୟେଷ୍ଠଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ନିକଟସ୍ଥ ହେବ । ମହିଳାମାନେ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ ।
ସିଂହ – ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଲାଗିବା ମାତା ପିତାଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ବର ଦାନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବଢିବ ।
କନ୍ୟା – ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂଆ ନୂଆ ବିଚାର ଆସିବା ନୂଆ ସଉଦା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭାବିଚିନ୍ତି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ । ର୍କୋଟ କଚେରି ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରହନ୍ତୁ ।
ତୁଳା – ଆପଣଙ୍କ ନୂଆ ଉର୍ଜା ସହ ଯୋଗୀଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ । ସଙ୍ଗୀତକଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସିଦ୍ଧି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଟକିଥିବା ପଇସା ପାଇବେ । ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ବଢିଆ ରହିବ ।
ବିଛା – ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଉର୍ଜାକୁ ଠିକ୍ ରୂପେ ବ୍ୟବହାର କରିବେ । ଭାଗୀଦାରୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ମଜବୁତ ହେବ । ନୂଆ କାମ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରେମ ଭରା ରହିବ ।
ଧନୁ – କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟାପାରରେ ମିତ୍ରଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବେ । ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଲାଗି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ପ୍ରେମ ଆଳାପରେ ସତେଜତା ଅନୁଭବ କରିବେ ।
ମକର – ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ । ବ୍ୟାବସାୟିକ କାମରେ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି । ଖର୍ଚ୍ଚ କମ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପରିଶ୍ରମର ସୁଫଳ ମିଳିବ ।
କୁମ୍ଭ – ଆପଣଙ୍କର ନୂଆ ଉର୍ଜା ଅନ୍ୟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ । ପୂର୍ବରୁ କରିଥିବା ପରିଶ୍ରମ ଲାଗି ଆଜି ଯଥେଷ୍ଟ ଲାଭ ମିଳିବ । ମିତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବା ଲାଗି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବେ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ବଢିଆ ରହିବ ।
ମୀନ – ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ରହିବ । ମିତ୍ରଙ୍କ ସହ ଯୋଗରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ । ସରକାରୀ ଚାକିରିଆଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଉତ୍ତମ । ପଦୋନ୍ନତିର ପୂର୍ବାଭାସ ପାଇବେ ।

247 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର