Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • T20 World Cup: ଇତିହାସ ରଚିଲେ କର୍ଟିସ କାମ୍ପର, ୪ ବଲ୍‌ରେ ନେଲେ ୪ ଓ୍ଵିକେଟ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମିଲରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ବିଲଡିଂରୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ ଶ୍ରମିକ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୪୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲଖିମପୁର ହିଂସା ମାମଲାରେ ସଂଯୁକ୍ତ କିଷାନ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ରେଳରୋକ, ୬ ଘଣ୍ଟିଆ ଆନ୍ଦୋଳନ ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • ଫୁଲୁଛି ଜଳକା ନଦୀ, ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଉପରେ ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ଚାଲାଣ ବେଳେ ୩୯ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ବିଜୟନଗରମ୍
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଟ୍ରପ୍ ଲାଇନ, ୪ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଏଯାଏଁ ମିଳୁନି ବାପା-ପୁଅଙ୍କ ପତ୍ତା, ରବିବାର ନାଗାବଳୀରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ଉଭୟ
  • ||

୨୬ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୧୯, ମଙ୍ଗଳବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

26/03/2019 at 7:53 AM

ମେଷ – କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରି ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଜିଦ୍ଖୋର ନ ହୋଇ ଶାନ୍ତ ଓ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ୍ ହେଲେ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ । କୃଷି କର୍ମ ଲାଭ ଦାୟକ ହେବ ।

ବୃଷ – ଧନ ଅର୍ଜନ ପାଇଁ ଲାଗି ପଡିବେ । ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିବେ । ସକଳ ଗୁଣର ଆଧାର ହେବେ । କାବ୍ୟ ଶାସ୍ତ୍ରାନୁରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସୁଖୀ ହେବେ ।

ମିଥୁନ – ଆନନ୍ଦ ଉତ୍ସବ ଲାଗି ରହିବ । ଆଶାବାଦୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ତ୍ୟାଗଶୀଳ ହେବେ । ନୀତିଜ୍ଞ ହେବାର ଜଣାପଡୁଛି । ବିବିଧ ଧନଯୁକ୍ତ ହେବେ । ଚଞ୍ଚଳମନା ହେବେ ।

କର୍କଟ – ବହୁ ବିଦ୍ୟା ପାରଙ୍ଗମ ହେବେ । ଶ୍ରୀ ଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ଉତ୍ତମ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଧନବାନ୍ ହେବେ । ଗୁଣଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ସିଂହ – ଆତ୍ମୀୟମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇ ପାରନ୍ତି । ପଥରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ । ଚକ୍ଷୁପୀଡା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟୟବୃଦ୍ଧିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ।

କନ୍ୟା – ଅଯାଚିତ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ । ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ନାନାବିଧ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରି ହୋଇପାରନ୍ତି । ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିବ । ଜୀର୍ତ୍ତିମାନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ତୁଳା – ଯାତ୍ରାଜନିତ କ୍ଲାନ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସିଦ୍ଧହସ୍ତ ହେବ । ସରକାରୀ ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ପ୍ରଦୂଷଣ ମୁକ୍ତ ଗୃହରେ ବସତି ସ୍ଥାପନ କରିବେ ।

ବିଛା – ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ । ବିଳାସ-ବ୍ୟସନ କରିପାରନ୍ତି । ଗୁପ୍ତ ବିଦ୍ୟାରେ ରୁଚି ରହିବ । ଧନବାନ୍ ହେବେ । ସ୍ତ୍ରୀ ମୋହନକାରୀ ସକ୍ଷମ ହେବେ ।

ଧନୁ – ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହୁଥିବା ବେଳେ ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ସାମୟିକ ଭାବେ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ସ୍ୱାଭିମାନୀ ହେବେ । ଭାଗବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ ।

ମକର – ଯୋଗାଯୋଗରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି । ମନୋରମା କନ୍ୟା ସହିତ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧ ସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ ।

କୁମ୍ଭ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣକୁ ବୁଦ୍ଧିବଳରେ ଅପସାରିତ କରିପାରନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ନିଜେ ଗର୍ବିତ ହେବେ । ଶତ୍ରୁଙ୍କୁ ମୁହଁତୋଡ ଜବାବ ଦେଇ ତାକୁ ଚୁପ୍ କରାଇ ଦେଇପାରନ୍ତି ।

ମୀନ – ଶୁଭ ଖବର ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି । କନ୍ୟା,ପୁତ୍ର, ପ୍ରପୌତ୍ରାଦି ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ଚଞ୍ଚଳ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ । ପ୍ରଚୁର ଧନଲାଭ କରି ଉତ୍ଫୁଲ୍ଲିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

   Related Posts