Thursday, July 18, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୨୪ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୧୯, ରବିବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

ମେଷ – ପଡୋଶୀମାନେ ପ୍ରତିହଂସା ପରାୟଣ ହୋଇ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବାକୁ ବୃଥା ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ । ବିବାଦରେ ବିଜୟୀ ହେବେ ।
ବୃଷ – ସଞ୍ଚୟରେ ସଫଳ ହେବେ । ଲୋଭଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସୌଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ । ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମ ହେବ ।
ମିଥୁନ – ସରକାରୀ ସହାୟତା ସହିତ ଭାଇଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ । ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ ପାଇ ତୃପ୍ତି ହେବେ । ରୋଜଗାର ଯଥେଷ୍ଟ ପରିମାଣର ହୋଇପାରେ ।
କର୍କଟ – ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାଜନକ ହୋଇପାରେ । ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଥଣ୍ଡା କଫ ଜନିତ ସାମାନ୍ୟ ପୀଡା ଅନୁଭବ କରିବେ । ମଧୁର ବଚନ କହି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମନତୋଷ କରିପାରନ୍ତି ।
ସିଂହ – ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ । ଜନସାଧାରଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ପାତ୍ର ହେବେ ।
କନ୍ୟା – ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କରି ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ପାଇବେ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ପରିବାରରେ ମୁଖ୍ୟ ହେବେ ।
ତୁଳା – ବିପଦ ଦୂରେଇ ଯିବ । ସ୍ନେହ, ସହାନୁଭୂତି ମିଳିବ । ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ । ଦିନଟି ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗରେ ଅତିବାହିତ ହେବ । ସୁଖ-ସମୃଦ୍ଧିପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ ।
ବିଛା – ରୋଜଗାର ଧୀରେ ଧୀରେ କମି ଯାଇପାରେ । ଶାରିରୀକ ପୀଡା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ପ୍ରତିଶୋଧ ପରାୟଣ ମନୋବୃତ୍ତି ରହିବ । ସ୍ୱାଭିମାନୀ ହୋଇପାରନ୍ତି ।
ଧନୁ – ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣର ସୁଯୋଗ ଅଛି । ସୁଖ ସମ୍ଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ସେବା ମନୋଭାବ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ବନ୍ଧୁ ସହାୟତା ପାଇ ଖୁସି ହେବେ ।
ମକର – ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରି ପାରନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ କ୍ରୋଧ ସମ୍ବରଣ କରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ।
କୁମ୍ଭ – ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳିବ । ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆକସ୍ମିକ ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରୁ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ପାଇବେ । ଦାନ-ଧର୍ମ କରିପାରନ୍ତି ।
ମୀନ – ଉପୁଜି ଥିବା ଅଶାନ୍ତି ଦୂର ହୋଇପାରେ । ଉଦାର ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଦାନ-ଧର୍ମକୁ ଦୀକ୍ଷାଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ଶୋଭନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଅଧିକାରୀ ହେବେ ।

318 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର