Thursday, March 21, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୭ ମାର୍ଚ୍ଚ, ଗୁରୁବାର : ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ଦିନଟି କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କିଭଳି ରହିବ

ମେଶ – ଆଜି ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ । ଦେହ ଓ ମନ ଖୁବ୍ ଭଲ ରହିବ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଆୟର ଯୋଗ ଅଛି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ ।

ବୃଷ – ଦିନଟି ଶୁଭରେ କଟିବ । ଦେହ ଭଲ ରହିବ,ମନ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଳମ୍ବ ଯୋଗ ଅଛି । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ନାନା ପ୍ରକାର ସୂଚନା ମିଳେ ।

 ମିଥୁନ – ଆଜି ଦିନଟି ଅଶୁଭ ଅଟେ । ସବୁବେଳେ ଅସ୍ଥିରତା ମଧ୍ୟରେ ଦିନଗୁଡିକ କଟିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ଓ ପ୍ରତିବନ୍ଧ ଦେଖାଦେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ପଦୋନ୍ନତିର ସୁଚନା ମିଳେ ।

କର୍କଟ- ଆଜି ଦିନରେ ଆକାଶ ଛୁଆଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ । ଦେହ ଭଲ ରହିବ । ଆୟ ମଧ୍ୟମ ଅଟେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖା ଦେବ । ଚାକିରୀରେ ଅସ୍ଥିରତା ଲାଗି ରହିବ ।

ସିଂହ – ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଶୁଭ ଫଳ ଦାୟକ ହେବ । ଦେହ ସୁସ୍ଥ ରହିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଖ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ  । ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ଉତ୍ସବ ଯୋଗ ।

 କନ୍ୟା – ଦିନଟି ସମାନ୍ୟ ଅଶୁଭ ରହିବ । ମନ ଭଲ ରହିବ ।  କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଳମ୍ବ ଯୋଗ । ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି । ଆୟ ବ୍ୟୟ ପ୍ରାୟ ସମାନ ରହିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖରେ କଟିବ ।

ତୁଳା – ଦିନଟି ଶୁଭରେ କଟିବ । ଆଳସ୍ୟତା ବୋଧ କରିବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ହେବ । ଚାକିରୀରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତିର ଆଶଙ୍କା ଅଛି ।

ବିଛା – ଆଜି ଦିନଟି ଆଦୌ ଶୁଭ ନୁହେଁ । ଦେହ ଓ ମନ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବହେଳା ଦେଖା ଦେବ । ଆୟ ଠାରୁ ବ୍ୟୟ ଅଧିକା ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତିର ଆଶଙ୍କା ଅଛି ।

ଧନୁ – ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଭଲରେ ଯିବ ନାହିଁ । ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ଜଡିତ ହେବେ । ଦ୍ରବ୍ୟ ନଷ୍ଟ ଯୋଗ ଅଛି । ଆୟ ଠାରୁ ବ୍ୟୟ ଯଥେଷ୍ଟ ହେବ । ଚାକିରୀ ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଯୋଗ ଅଛି ।

ମକର – ଆଜି ଦିନଟି ଖୁବ୍ ଭଳରେ ଯିବ । ଦେହ ସୁସ୍ଥ ରହିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସାଫଲ୍ୟତା ଯୋଗ ଅଛି । ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖ ଶାନ୍ତିରେ କାଟିବେ ।

କୁମ୍ଭ – ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଫଳ ଦେବ । ଦେହ ଓ ମନ ଭଲ ରହିବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରତି ଯୋଗିତାମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୁଫଳ ପାଇବେ । ଆୟ ଉତ୍ତମ ଅଟେ ।

ମୀନ – ଆଜି ଦିନଟି ସେତେ ଭଲ ନୁହେଁ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କର୍ମରେ ବିଳମ୍ବ ଯୋଗ ଅଛି । ଆୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଅଶାନ୍ତି ବୋଧ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଶୁଭ ଫଳ ପାଇବେ ।

186 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର