ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ : ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏଏଫଆଇ ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୩ : ଅମିୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ ଶ୍ରାବଣୀ ନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ୩୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ତାତି ଆହୁରି ବଢିବ, ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ତତଲା କଡେଇରେ ଭାଜିହେବେ ରାଜ୍ୟବାସୀ
  • ||
  • ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ ମାଫିଆ
  • ||

୩୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ରବିବାର

30/09/2018 at 10:20 AM

ମେଷ – ଗୃହକର୍ମ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ । ସ୍ତ୍ରୀ ଧନ ହେତୁ ସୁଖୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । କାବ୍ୟକର୍ତ୍ତା ହେବେ । ବହୁଧନ,ପୁତ୍ର,ଉତ୍ତମ ବଂଶରୁ କନ୍ୟା ଆଣି ପାରନ୍ତି ।

ବୃଷ – ସର୍ବସୁଖ ମିଳିପାରେ । ଠାକୁରଙ୍କ ଆଶ୍ରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଟି କଷ୍ଟ ଦାୟକ ହୋଇପାରେ ।

ମିଥୁନ – ନୂତନ ଜ୍ଞାନଲାଭ କରିବେ । ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । କର୍ମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

କର୍କଟ- ସୁଖ-ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ସୁଖ-ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ସ୍ଥିତି ଅନୁକୁଳ ରହିଛି । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଅବଶ୍ୟ ମିଳିବ ।

ସିଂହ – ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କରି ଅଶାୟୀ ହେବେ । ନିଜର ଜିଦ୍ ବଜାୟ ରଖି ପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ।

କନ୍ୟା – କଷ୍ଟ ସହି ପରୋପକାର କରିପାରନ୍ତି । ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିବେ ।

ତୁଳା – ଶୁଭ ଖବର ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୋଧର ସଙ୍କେତ ମିଳୁଛି । ଦେବ ଦର୍ଶନର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅଛି ।

ବିଛା – ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଯୋଗ ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି । କୌଣସି କାରଣକୁ ନେଇ କ୍ରୋଧ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରି ପାଇବେ ।

ଧନୁ – ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ । ଯାନବାହନ ଜନିତ ସୁଖ ମିଳିବ । ନୃତ୍ୟ ସଙ୍ଗୀତପ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ମକର – କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ମିଳିବ । ବାଦ ବିବାଦର ଅବସାଦ ଘଟିବ । ବସ୍ତ୍ରଭୂଷଣ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଶ୍ରଦ୍ଧାଭାଜନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ – ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧି ଲାଭ କରିବେ । ଯଶସ୍ୱୀ ହେବେ । ସର୍ବାଙ୍ଗୀଣ ଉନ୍ନତି ଆଶା କରାଯାଏ । ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରେ ।

ମୀନ – ଆଶାବାଦୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବିତ ହୋଇପାରେ । କୌଣସି ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ମନ ଭାରକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରେ । ଯେକୌଣସି ଦିଗରୁ ଧନାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

   Related Posts