Saturday, August 24, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୩ ଫେବୃଆରୀ ୧୯, ରବିବାର

ମେଷ – ଆକସ୍ମିକ ଭାବେ ବ୍ୟୟର ଭାଗ ବଢି ଯାଇପାରେ । ଆତଙ୍କିତ ଅବସ୍ଥା ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ଦୃଢ ସଂକଳ୍ପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ । ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ପାଇ ଉତ୍ଫୁଲ୍ଲିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।


ବୃଷ – ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରନ୍ତି । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । କନ୍ୟା, ପୁତ୍ର, ପୌତ୍ର, ପପୌତ୍ରାଦି ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି ।


ମିଥୁନ – ଯାନବାହନ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । ଦ୍ରବ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି । ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହୋଇପାରେ ।


କର୍କଟ- ଲାଗି ରହିଥିବା ବିବାଦରେ ସୁ-ସମ୍ବାଦ ହେବ । ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସୁଖ ସମ୍ମାନ ମିଳିପାରେ । ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ । ସଙ୍ଗିନ ଉନ୍ନତି ଆଶା କରାଯାଏ ।


ସିଂହ – ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । କୌଣସି ଭାବେ ମନ ଇଚ୍ଛା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା କଷ୍ଟ ସାଧ୍ୟ ହେବ । କୁସଙ୍ଗକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିରତ ହେବେ ।


କନ୍ୟା – ମର୍ଯ୍ୟାଦା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ମିଷ୍ଟାନ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ । ପରିଶ୍ରମ ସୁଫଳ ପାଇବେ । ଶୁଭ ଖବର ପାଇ ଖୁସି ହେବେ ।


ତୁଳା – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପଥରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଯୋଗ ମିଳିବ । ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ ।


ବିଛା – ଦିନଟି ସତର୍କତାର ଦିନ । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ଧନ ସହିତ ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ରୁଚି ଉନ୍ନତମାନର ହୋଇପାରେ । ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି ।


ଧନୁ – ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରନ୍ତି । ସୁଖ-ସମ୍ଭୋଗ ପାଇଁ ଦିନଟି ପ୍ରଶସ୍ତ ରହିଛି । ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ ।


ମକର – ଲାଗି ରହିଥିବା ଅର୍ଥାଭାବ ହଠାତ୍ ଦୂରେଇ ଯିବ । ସେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସବୁ ବାଧା-ବିଘ୍ନକୁ ଏଡାଇ ଆଗକୁ ବଢି ପାରନ୍ତି ।


କୁମ୍ଭ – ଅନୁଷ୍ଠାନିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦାନ କରିପାରନ୍ତି । ସୁଖ ମିଳିବ । ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ବିଖ୍ୟାତ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ସମସ୍ତଙ୍କର ପ୍ରିୟଭାଜନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।


ମୀନ – ଶତ୍ରୁ ଆୟତ୍ତାଧୀନ ହୋଇପାରେ । ଏଥିପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ,ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ତହିବ । ବନ୍ଧୁ ମହଲରୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ସହାନୁଭୂତି ମିଳିପାରେ ।

236 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର