Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାପ୍ରଭୁ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି: ମିନିବସରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ବାଲିନାଶିରେ ୨ ଭାଇଙ୍କୁ ଗୋଡ଼େଇ ଗୋଡ଼େଇ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ବେଆଇନ୍ ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ, ମାଲିକଙ୍କ ଉପରେ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଫାଇନ୍ ଲଗାଇଲେ ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: କଲୋନୀରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳି ପାଉଁଶ ହୋଇଗଲା ୨ ବଖରା ଘର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ଆକ୍ସନ ମୋଡ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା ବିକାଶ ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ, ଆରମ୍ଭ କଲେ ନୂଆ ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||
  • ବରଗଡ : ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଓ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଜଣ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’, ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ହେବ ସହାୟକ
  • ||

୩୧ ଜାନୁଆରୀ ୧୯, ଗୁରୁବାର

31/01/2019 at 10:48 AM

ମେଷ – ବିଚର- ବିମର୍ଶ ପୂର୍ବକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ, ତଥାପି ସମ୍ମାନକୁ ଜଗି ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । କୌଣସି କାରଣରୁ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।


ବୃଷ – ଆଶା ଫଳବତୀ ହେବ । ବନ୍ଧୁ ସହମତି ହୋଇପାରନ୍ତି । ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧିପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ । ପରୋପକାରୀ ହେବେ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ପ୍ରଚୁର ଧନ ମିଳିବ ।


ମିଥୁନ – ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ ଓ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି ।


କର୍କଟ- କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କତାର ସହ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ତ୍ୟାଗଶୀଳ ଓ ନୀତିଜ୍ଞ ହେବେ । ସହିଷ୍ଣୁ ହୋଇପାରନ୍ତି ।


ସିଂହ – ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ରୁଚିକର ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଉପୁଜିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସୁ-ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ ।


କନ୍ୟା – ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସଂପର୍କରେ ଉପୁଜିଥିବା ବିଭ୍ରାଟର ପରିସମାପ୍ତି ଘଟିବ । ପରିଶ୍ରମ ଫଳଦାୟକ ହେବ । ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ ।


ତୁଳା – ମୋହବତ୍ରେ ପଡି ଅପଦସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ଧନ ଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଯେ୍ଧଜ୍ଞ ମିଳିବ । ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ ।


ବିଛା – ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ । ଆପଣଙ୍କ ଶ୍ରମ ସାର୍ଥକ ହେବ । ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିଛି । ରୁଚି ଉନ୍ନତମାନର ହେବ । ସାଧନା ଫଳବତୀ ହେବ ।


ଧନୁ – ଆକସ୍ମିକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ଘଟିପାରେ । ପରୋପକାର କରି ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ବହୁ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ମାତ୍ର ସ୍ୱଳ୍ପ ଲାଭରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାକୁ ପଡିବ ।


ମକର – ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମନାନ୍ତର ଘଟିପାରେ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ଶାରିରୀକ କ୍ଳେଶ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ।


କୁମ୍ଭ – ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ଶାରିରୀକ କ୍ଳେଶ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।


ମୀନ – ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପାଖରେ ନିନ୍ଦିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ପଦାରେ ପଡିବ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ । କେବଳ ସାମାନ୍ୟ ଚକ୍ଷୁପୀଡା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ।

   Related Posts