Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୩୪୮୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୫୪୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମିଶନ କାଶ୍ମୀର ଉପରେ ୧୪ ନେତାଙ୍କ ସହ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ମହାବୈଠକ ଶେଷ
  • ||
  • ବରି​‌ଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ
  • ||
  • ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା: ୩୧ ଜୁଲାଇ ସୁଦ୍ଧା ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଅଣ୍ଡା ବଣ୍ଟନରେ ପାତର ଅନ୍ତର, ଅଭିଯୋଗ କଲେ ନାଁ କାଟିଦେବାକୁ ଅଙ୍ଗନବାଡି ଦିଦି ଦେଉଛନ୍ତି ଧମକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

୨୩ ଜାନୁଆରୀ ୧୯, ବୁଧବାର

23/01/2019 at 9:40 AM

ମେଷ – ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ଅଛି । ସୁ-ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ଭଲ ଆୟ ହେବ । ସରକାରୀ ବା ବନ୍ଧୁ ସୂତ୍ରରୁ ଲାଭବାନ୍ ହେବେ । ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନ ମିଳିବ ।

ବୃଷ – ଖର୍ଚ୍ଚର ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାରୁ ଆର୍ଥିକ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ବିବାଦୀୟ ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନ ନେଇ ଚୁପ୍ ରହିବା ସବୁ ଠାରୁ ଭଲ ହେବ ।

ମିଥୁନ – ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସୁ-ସମ୍ବାଦ ପାଇ ଆହ୍ଲାଦିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଜ୍ଞାନ ଅର୍ଜନ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ।

କର୍କଟ- ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଶୁଭ ଖବର ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳମୟ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସ୍ୱଚ୍ଛଳ ରହିବ ।

ସିଂହ – ପରିବେଶର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ସେବା-ପୂଜାରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । କ୍ଷମତାର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଘଟାଇ ତା’ର ସଦ୍ ବ୍ୟବହାର କରିପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା – ଅନ୍ୟର ଅଧୀନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି । ଶରିରୀକ ପୀଡା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଅର୍ଥ ଟାଣ-ଟୁଭ ରହିବ । ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ ଦେଇ ଗତି କରିବେ ।

ତୁଳା – ଶତ୍ରୁର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ । ସୁଖକର ଘଟଣାମାନ ଘଟିପାରେ । କର୍ମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ରୁଚିକର ଭୋଜନ ମିଳିବ ।

ବିଛା – ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିପାରେ । ଶତ୍ରୁଭୟ ରହିଛି । ଶତ୍ରୁ ସହିତ ଉଚିତ୍ ମୁକାବିଲା କରି ତାକୁ ପରାଜିତ କରିପନ୍ନ୍ି । ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରି ପାଇବେ ।

ଧନୁ – ନିଜ ମନକୁ ନିଜେ ଶାନ୍ତ୍ୱନା ଦେବେ । କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ନିରବ ରହିପାରନ୍ତି । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଶୁଭ ଖବର ପାଇ ଖୁସି ହେବେ ।

ମକର – ବୃଥା ଭ୍ରମଣ କରିବା ଅନୁଚିତ ହେବ । କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଘଟିପାରେ । ବହୁ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ, ମାତ୍ର ତା’ର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ ।

କୁମ୍ଭ – ଦକ୍ଷତାର ଉପ ଯୋଗ କରିବେ । ସଙ୍ଗଠନକୁ ମଜଭୁତ କରିବାରେ ଲାଗି ପଡିବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସ୍ୱଚ୍ଛଳତା ଦେଖାଦେବେ । ଦିଅଁ ଦର୍ଶନର ସୁଯୋଗ ଅଛି ।

ମୀନ – ଅର୍ଥାଭାବ ଉଡାଇ ପାରନ୍ତି । ଆଳସ୍ୟ ପରାୟଣତାକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରିବେ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମ ହେବ । ତ୍ୟାଗଶୀଳ ଓ ନୀତିଜ୍ଞ ହେବେ ।

   Related Posts