Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

୨୨ ଜାନୁଆରୀ ୧୯, ମଙ୍ଗଳବାର

22/01/2019 at 10:56 AM

ମେଷ – ଚାଲୁ ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିବେ । ବାଧାବିଘ୍ନ ଏଡାଇ ଆଗକୁ ବଢିବେ । ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଅପରାହ୍ନରେ ଭଲ ଆୟ ହେବ ।


ବୃଷ – ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଭାବେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ । କଥାକାର ହେବେ । ବନ୍ଧୁ-ବାନ୍ଧବଙ୍କ ସହାୟକ ଭାବେ ପଛରେ ଛିଡା ହେବେ ।


ମିଥୁନ – ପାରିବାରିକ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଶତ୍ରୁ ଉପରେ ବିଜୟ ବାନା ଉଡାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ପୁରୁଷ ସିଂହର ପରିଚୟ ଦେବେ ।


କର୍କଟ- ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଭୂତ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ଦିନସାରା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ରୁଚିକର ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।


ସିଂହ – ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହୋଇ ଭୋଗୀ ଆସୁଥିବା ଅନଟନ ଅବସ୍ଥାର ସୁଧାର ଆଣିପାରନ୍ତି । ଅଯଥା ଚିନ୍ତା ପରିତ୍ୟାଗ କରିବେ । ଶାରିରୀକ କ୍ଳେଶ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ।


କନ୍ୟା – ନିଜର ତ୍ରୁଟିର ସୁଧାର ଆଣିବାରେ ସଫଳ ହେବେ । ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତାର ଲାଘବ ହେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ ।


ତୁଳା – ଦୂର ଯାତ୍ରାରେ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସୁଖ-ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ଶୁଭ ଖବର ଶୁଣି ମନ ଆହ୍ଲାଦିତ ହୋଇପାରେ ।


ବିଛା – ତ୍ରୁଟିକି ସଂଶୋଧନ କରି ଯୋଜନାକୁ ଫଳବତୀ କରାଇପାରନ୍ତି । ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର ହେଲେ ବି ସୁଚାରୁରୂପେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ବିଶେଷ ଉଡକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।


ଧନୁ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶକ୍ତି ପାଇବେ । ପ୍ରଥମେ ଘଟଣାର ଅନଧ୍ୟାନ କରିବା ପରେ କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରିବେ । ଯାନ-ବାହନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ ।


ମକର – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଆନନ୍ଦମୟ ହୋଇପାରେ । ପ୍ରତି ଯୋଗିତାରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀକୁ ପରାସ୍ତ କରି ଶୀର୍ଷସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିବେ । ପ୍ରବଳ ମାତ୍ରାରେ ଜନ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ ।


କୁମ୍ଭ – ଭ୍ରମଣରେ ଆଲ୍ଲାଦି ହେବେ । ଜ୍ଞାବ-ଗରିମା ବଳରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ । ଭୋଜନରେ ତୃପ୍ତି ଲାଭ କରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରିବେ ।


ମୀନ – ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆଶାବାଦୀ ହେବେ । ମିଷ୍ଟାନ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହୋଇପାରେ ।

   Related Posts